آموزش نان های حجیم دوره نان های حجیم

دوره نان حجیم و نیمه حجیم در آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران برگزار می شود، این دوره که موضوعات آن ویژه بازار کار بوده و تمامی آیتمهای ارائه شده در آن تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای تهیه و تنظیم شده است به صورت حضوری برگزار می شود و در پایان دوره نیز به کارآموزان شرکت کننده دیپلم فنی حرفه‌ای ارائه خواهد شد. نان های حجیم و نیمه حجیم,نان های حجیم و فانتزی,نان های حجیم شیرین,نان های حجیم شده

دوره نان حجیم :
آموزشگاه آشپزی وانیل

توضیحات خدمت

دوره نان حجیم و نیمه حجیم در آموزشگاه آشپزی وانیل تهران کاملا عملی بوده و مواد اولیه و ابزار از طرف آموزشگاه آشپزی آشپزی وانیل تهران تامین میشود.  این دوره که مباحث آن ویژه بازار کار بوده و تمامی سرفصل های ارائه شده در آن تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای تهیه و تنظیم شده است به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود و در انتهای این دوره نیز به هنرجویان شرکت کننده مدرک فنی حرفه‌ای اعطا خواهد شد. 

آموزشگاه آشپزی وانیل تهران این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید به صورت حضوری در کلاسهای آموزش طبخ نان و طرز تهیه خمیر شرکت کنید و در صورتی که ساکن سایر مناطق هستید می توانید به صورت مجازی و آنلاین در این دوره شرکت نمایید.

 

ویژگی ها

مهمترین ویژگی دوره نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی این است که شما پس از فراگیری مباحث موفق به اخذ مدرک فنی حرفه ای خواهید شد و میتوانید از مزایای این مدرک برای ورود به بازار کار و کسب درآمد بالا و حتی مهاجرت به کشور های خارجی استفاده کنید.

 

در این دوره مباحثی مانند طرز تهیه خمیر نان روغنی، طرز تهیه خمیر نان تنوری محلی، طرز تهیه خمیر نان ساجی، طرز تهیه خمیر نان بدون خمیر مایع، طرز تهیه خمیر نان بربری، طرز تهیه نان لواش و نان های ساده ارائه خواهد شد.

 

دوره نان حجیم و نیمه حجیم کاملا مطابق با نیازهای بازار کار ارائه می شود به طوری که علاقه مندان به این دوره پس از فراگیری مطالب ارائه شده به راحتی بتوانید در این زمینه مشغول به کار شوند.

 

در این کلاس آموزشی کلیه مواد اولیه و تجهیزات و ابزار در اختیار کارآموزان قرار میگیرد و افراد به صورت کاملا عملی مباحث را فرا میگیرند. این دوره به صورت کاملا ورکشاپ برگزار میشود و کارآموزان میتوانند به صورت کاربردی مباحث را یاد بگیرند و از دانش برترین اساتید بهره مند شوند.

کلاس نان حجیم و نیمه حجیم

کلاس نان حجیم و نیمه حجیم که ویژه بازار کار طراحی شده است است به صورت کلاس های حضوری و کلاس های مجازی و آنلاین برای علاقه مندان به این دوره در نظر گرفته شده است برگزار میشود.

 

آن دسته از افرادی که ساکن شهرهای تهران و کرمانشاه هستند می‌توانند در کلاس‌های حضوری دوره تخصصی نان‌های حجیم و نیمه حجیم با مدرک بین المللی شرکت نمایند و افرادی که ساکن سایر مناطق می باشند می توانند به صورت مجازی از مباحث ارائه شده در دوره آموزش تهیه نان و خمیر بهره مند شوند.

 

لازم به ذکر است که کلاس های حضوری به صورت کلاس های عمومی و خصوصی هستند که در هر دو کلاس محتوای یکسانی توسط اساتید مربوطه به شما ارائه خواهد شد، فقط در کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی حداکثر یک تا سه نفر می توانند شرکت کنند و در کلاس‌های عمومی حداقل چهار نفر حضور خواهند داشت.

 

در کلاس نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی هرآنچه برای ورود شما به بازار کار نیاز است آموزش داده میشود و نکات تخصصی آموزش نان پزی مطابق با جدیدترین تکنیک های پخت نان در جهان به شما آموزش داده میشود و آماده ورود به بازار کار میشوید.

 

کلاس نان حجیم و نیمه حجیم در آموزشگاه نان پزی آشپزی وانیل تهران به صورت فشرده و جامع با مناسب ترین قیمت برگزار میشود و شما میتوانید در مدت زمان کوتاهی تمام نکات را به صورت عملی و تئوری یاد بگیرید و مدرک فنی و حرفه ای نیز دریافت کنید.

 

 

کلاس نان حجیم و نیمه حجیم با دیپلم فنی و حرفه ای

کلاس نان حجیم و نیمه حجیم با دیپلم فنی و حرفه ای مختص آن دسته از افرادی است که قصد دارند در این زمینه مشغول به کار شوند و کسب درآمد بالایی در این حوزه داشته باشند. همچنین دوره نان پزی یا همان دوره نان حجیم و نیمه حجیم مناسب افرادی است که علاقه‌مند به درست کردن نان به صورت خودکفا در منزل خود هستند و میخواهند با آموزش تخصصی نان حجیم و نیمه حجیم نان های سالم تر و باکییفییت تری را برای خود و خانواده شان تهیه کنند و در پایان موفق به کسب دیپلم فنی و حرفه ای شوند

 

 

دوره نان حجیم و نیمه حجیم با مدرک فنی و حرفه ای در بهترین آموزشگاه نانوایی در تهران با تدریس برترین اساتید برگزار میشود و شما میتوانید در این دوره جامع و تخصصی نان پزی از تخصص این اساتید نهایت بهره را ببرید.

 

دوره نان های حجیم و نیمه حجیم با مدرک فنی و حرفه ای در آموزشگاه نانوایی آشپزی وانیل تهران با ارائه مواد اولیه و ابزار و تجهیزات به کارآموزان ارائه میشود و افراد میتوانند بدون هیچ نگرانی نکات آموزشی دوره تخصصی نان‌های حجیم و نیمه حجیم با مدرک بین المللی را یاد بگیرند و به صورت عملی آن را تمرین کنند.

 

پیشنهاد ویژه: اگر به دوره های شیرنی پزی و کیک پزی علاقمند هستید، می توانید سایر دورهای آموزشگاه شیرینی پزی آشپزی وانیل تهران بخصوص آموزش انواع دسر بین المللی را بررسی کنید. یک عالمه دوره خوشمزه در انتظار شماست.

 

فیلم دوره نان حجیم و نیمه حجیم

بنا به درخواست بسیاری از هنرجویان آموزشگاه آشپزی وانیل تهران درسایت اصلی  بخش فیلم دوره نان حجیم و نیمه حجیم را برای شما قرار داده ایم تا با نحوه ارائه مطالب در کلاس نان حجیم و نیمه حجیم آشنا شوید. در فیلم دوره نان حجیم و نیمه حجیم شما میتوانید با محیط کلاس نان پزی و رضایت کارآموزان نیز آشنای پیدا کنید و برای شرکت در دوره تخصصی نان‌های حجیم و نیمه حجیم با مدرک بین المللی آگاهانه اقدام کنید.

 

 

آموزش آنلاین نان حجیم و نیمه حجیم

آموزش آنلاین و مجازی نان حجیم و نیمه حجیم برای هنرجویانی در نظر گرفته شده است که امکان شرکت کردن به صورت حضوری در کلاس های این دوره را ندارند و این افراد می توانند به صورت آنلاین و مجازی در دوره مربوطه شرکت نمایند.

 

مباحث تدریس شده و سرفصل های دوره نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی حضوری و مجازی یکسان است و تنها شیوه ارائه مباحث و هزینه دوره ها متفاوت خواهد بود.

 

این دوره مناسب کسانی است که در خارج از تهران و ایران سکونت دارند و میخواهند از تدریس برترین اساتید نان پزی بهره مند شوند و مدرک معتبر فنی و حرفه ای دریافت کنند.

 

هزینه دوره نان حجیم و نیمه حجیم

محاسبه هزینه این دوره آموزشی به این صورت است که اگر شما در کلاسهای حضوری یعنی کلاس های عمومی و خصوصی طرز تهیه نان و خمیر شرکت کنید، قیمت دوره نان حجیم و نیمه حجیم در نظر گرفته شده به شکل زیر محاسبه می شود :

 

 

قیمت کلاس عمومی نان حجیم و نیمه حجیم در سال 1401

قیمت کلاس عمومی طرز تهیه نان و خمیر 2500000 هزار تومان است.

 

در کلاس عمومی نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی تعداد نفرات شرکت کننده ۴ نفر به بالا میباشد.

 

قیمت کلاس خصوصی نان حجیم و نیمه حجیم

قیمت کلاس خصوصی طرز تهیه نان و خمیر که به صورت ساعتی محاسبه می شود، ساعتی ۹۰ هزار تومان است.

 

سرفصل دوره نان حجیم و نیمه حجیم

آموزشگاه آشپزی وانیل تهران سرفصل های ارائه شده در دوره تخصصی نان‌های حجیم و نیمه حجیم با مدرک بین المللی را با توجه به دو اصل مهم به هنرجویان خود ارائه می دهد، اول اینکه این صرفا با توجه به قوانین سازمان فنی و حرفه ای تنظیم شده اند و دوم اینکه اساتید مربوطه مباحثی را به هنرجویان خود ارائه می‌دهند که این مباحث کاملاً مطابق با نیازهای بازار کار می باشد تا هنرجویان پس از از سپری کردن دوره مربوطه بتوانند در این زمینه مشغول به کار شوند.

 

سرفصل دوره نان حجیم و نیمه حجیم عبارت است از:

 

کروسان 

سیمیت

فوکاچیا

باگت 

نان جو

مولتی گرین

لایه ای سبزیجات

تارت پریوش

مک دونالد

بریوش زپف

پیده

اشترودل

گریسینی

باگت سبزیجات

اچما

وین برد

تایگر برد

گاتا

کلاو

کروسان دورنگ

سیترول

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره می توانید همین حالا با توجه به شماره تلفن های درج شده در سایت با آموزشگاه آشپزی وانیل تهران تماس بگیرید تا همکاران ما توضیحات بیشتر را به شما ارائه دهند.

 

مزایا دوره نان پزی آشپزی وانیل تهران

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما هم یشپ آمده باشد این است که چرا در دوره تخصصی نان‌های حجیم و نیمه حجیم با مدرک بین المللی آشپزی وانیل تهران شرکت کنیم و مزایا دوره نان پزی آشپزی وانیل تهران چیست؟

 

در واقع مهمترین مزیت دوره نان پزی آشپزی وانیل تهران این است که برترین اساتید نان پزی ایران در این دوره تدریس میکنند و شما میتوانید در این دوره آموزشی هرآنچه برای ورود به بازار کار نیاز است بدانید را یاد بگیرید.

 

دیگر مزیت دوره تخصصی نان‌های حجیم و نیمه حجیم با مدرک بین المللی آشپزی وانیل تهران مناسب بودن قیمت دوره نان حجیم و نیمه حجیم میباشد. قیمت دوره نان حجیم و نیمه حجیم آشپزی وانیل تهران نسبت به سایر آموزشگاه ها مناسب تر بوده و شما میتوانید با کمترین هزینه از تخصص برترین اساتید بهره مند شوید و مدرک معتبر دریافت کنید.

 

مهمترین مزیت دوره تخصصی نان‌های حجیم و نیمه حجیم آشپزی وانیل تهران اعتبار مدرک اعطا شده به کارآموزان میباشد. در این دوره آموزشی مدرک بین المللی فنی و حرفه ای به کارآموزان ارائه میشود و افراد میتوانند با استفاده از این مدرک به راحتی وارد بازار کار شوند و کسب درآمد داشته باشند.

 

 

 

 

مدرک فنی و حرفه ای نان حجیم و نیمه حجیم

مدرکی که آموزشگاه آشپزی وانیل تهران به کارآموزان این دوره تخصصی نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی اعطا میکند مدرک بین المللی فنی و حرفه ای میباشد.

 

مدرک فنی و حرفه ای نان حجیم و نیمه حجیم بیان کننده اعتبار بالای این دوره برگزار شده در آشپزی وانیل تهران میباشد و شما میتوانید بدون هیچ نگرانی در این دوره شرکت کنید و کلیه مباحث استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور را یاد بگیرید.

 

مدرک فنی و حرفه ای نان حجیم و نیمه حجیم در هر آموزشگاهی به شما داده نمیشود و فقط آموزشگاه هایی که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور فعالیت میکنند میتوانند این مدرک را به کارآموزان خود ارائه دهند. به همین دلیل برای انتخاب بهترین دوره حرفه ای آموزش نان کمی بیشتر تحقیق کنید و آموزشگاهی را برای یادگیری انتخاب کنید که هم زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور فعالیت کند و هم مدرک معتبر به شما ارائه دهد و هم هزینه دوره نان حجیم و نیمه حجیم در این اموزشگاه مناسب و منصفانه باشد.

 

بهترین آموزشگاه نانوایی در تهران

برای شرکت در دوره نان پزی فنی و حرفه ای شما باید به دنبال بهترین آموزشگاه نانوایی در تهران باشید و باید در این حوزه تحقیق زیادی کنید. یکی از راه هایی که میتوانید بهترین آموزشگاه نانوایی در تهران را شناسایی کنید مقایسه نظرات کاربران و کارآموزان این دوره در آموزشگاه مورد نظر میباشد.

 

هرچه رضایت کارآموزان در این دوره بیشتر باشد شما میتوانید با اطمینان بیشتری در دوره تخصصی نان حجیم و نیمه حجیم با مدرک فنی و حرفه ای شرکت کنید.

 

از دیگر راه های شناسایی بهترین آموزشگاه نانوایی در تهران مقایسه قیمت دوره های برگزار شده در این آموزشگاه با سایر آموزشگاه ها و اعتبار مدرک اعطا شده به کارآموزان و تخصص و رزومه کاری قوی اساتیدی است که در این آموزشگاه تدریس میکنند.

 

آموزشگاه نان پزی آشپزی وانیل تهران به عنوان بهترین آموزشگاه نانوایی در تهران در سال های اخیر انتخاب شده است که علت آن رضایت ۱۰۰٪ کارآموزان، ارائه مدرک فنی و حرفه ای بین المللی، بهره گیری از برترین اساتید نان پزی ایران، مناسب بودن قیمت دوره نان حجیم و غیر حجیم در این آموزشگاه و امکانات و تجهیزات پیشرفته و ارائه مواد اولیه و ابزارآلات به کارآموزان برای تمرین عملی مباحث و تدریس سرفصل های بازار کاری نان حجیم و نیمه حجیم و … میباشد.

 

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره حرفه ای آموزش نان با مدرک معتبر با همکاران ما در آشپزی وانیل تهران تماس بگیرید و در مورد کلاس ها و دوره های متنوع مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

سوالات متداول

 

بهترین دوره نان حجیم و نیمه حجیم کجاست؟

در آموزشگاه آشپزی وانیل تهران با کسب عنوان بهترین آموزشگاه نانوایی در تهران بهترین دوره نان حجیم و نیمه حجیم با ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای برگزار میشود و شما میتوانید با مناسب ترین قیمت از تخصص برترین اساتید آموزش نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی در این دوره بهره مند شوید.

 

هزینه دوره نان حجیم و نیمه حجیم چقدر است؟

در آموزشگاه نان پزی آشپزی وانیل تهران نسبت به سایر آموزشگاه ها هزینه دوره نان حجیم و نیمه حجیم بسیار مناسب و منصفانه انتخاب شده است و کلیه مواد اولیه و ابزارآلات برای تمرین عملی کارآموزان از طرف آموزشگاه تامین میشود. برای اطلاع از قیمت دوره نان حجیم و نیمه حجیم میتوانید به صفحه دوره مراجعه کنید و یا با همکاران ما تماس بگیرید.

 تلفن: 02144779298

 

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : آموزشگاه آشپزی ، آموزش آشپزی ، آموزشگاه شیرینی پزی، کلاس آموزش کیک و دسر، آموزش شیرینی، آموزش کیک، آموزش انواع کیک، آموزش کیک فوندانت، کلاس آموزش کیک، آموزش تزیین کیک، آموزش کیک پزی، آموزش پخت کیک، آموزش فنی حرفه ای، آموزش شیرینی تر، آموزش شیرینی پزی حرفه ای، آموزش هنری
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-44779892
بروز رسانی 5 هفته قبل