کلاس شیرینی پزی آموزش پخت شیرینی های تر و خشک

کلاس شیرینی پزی آموزش پخت شیرینی های تر و خشک آموزش رسپی و معیارهای صحیح پخت شیرینی به روش قنادی ، با ما معتبرترین کلاس شیرینی پزی را در بهترین آموزشگاه شیرینی پزی تهران تجربه کنید. ما مفتخریم علاوه بر آموزش در سطح مبتدی و خانگی، به آموزش حرفه ای و تخصصی در سطح قنادی ها جهت کار در قنادی های داخل و خارج از کشور، می پردازیم.

کلاس شیرینی پزی :
با ارائه دیپلم فنی و حرفه ای

توضیحات خدمت

کلاس شیرینی پزی آموزش پخت شیرینی های تر و خشک آموزش رسپی و معیارهای صحیح پخت شیرینی به روش قنادی ، با ما معتبرترین کلاس شیرینی پزی را در بهترین آموزشگاه شیرینی پزی تهران تجربه کنید. ما مفتخریم علاوه بر آموزش در سطح مبتدی و خانگی، به آموزش حرفه ای و تخصصی در سطح قنادی ها جهت کار در قنادی های داخل و خارج از کشور، می پردازیم.

این دوره کاملا عملی بوده و مواد اولیه و ابزار از طرف آموزشگاه آشپزی وانیل تهران تامین میشود. آموزش شیرینی پزی به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی برگزارخواهد شد.
آموزش طرز تهیه تمام شیرینی های به روز و جدید برگزاری دوره های آموزش پخت شیرینی های تر و خشک ، کیک ها و دسر های تخصصی
در دوره آموزش شیرینی پزی آموزشگاه وانیل تهران می توانید علاوه بر مدرک معتبر داخلی، مدرک بین المللی فنی و حرفه‌ ای دریافت نمایید. اگر به دنبال آموزشگاه شیرینی پزی با مدرک بین المللی در تهران هستید همین حالا اقدام کنید.
آموزشگاه وانیل مجری برگزار کننده های دوره ها و کلاس های حرفه ای شیرینی پزی و قنادی

آموزش شیرینی پزی حرفه ای ، صدور مدرک بین المللی شیرینی پزی ، رسپی های واقعی قنادی ، مربیان قناد با سابقه کاری چندین ساله موفق ، کار عملی استاد با هنرجو در کلاس های شیرینی پزی ، برگزاری دوره های دایم شیرینی پزی ، آموزش حرفه ای با ادوات خانگی و صنعتی ، پشتیبانی آنلاین با تلگرام و اینستاگرام ، دوره های آموزشی حرفه ای برای بالا بردن سطح کیفی کار اساتید قناد
کلاس شیرینی پزی,کلاس شیرینی پزی در تهران,کلاس شیرینی پزی در غرب تهران,کلاس شیرینی پزی در شهرک راه آهن,کلاس شیرینی پزی
علاقه مندان به یادگیری و آموزش شیرینی پزی می توانند در این کلاس ، طرز درست کردن انواع شیرینی های خشک را در تنوعی بالا، آموزش ببینند. این دوره فقط یک کلاس شیرینی پزی معمولی نیست. یک کلاس کاملا حرفه ای برای داشتن یک قنادی با کیفیت است.
سعی شده در این دوره تا به صورت فشرده و در حداقل زمان ممکن کاملترین آموزش به شما داده شود. به همین خاطر این دوره زمان زیادی از شما نخواه گرفت و شما می توانید در حداقل زمان ممکن بیشترین استفاده را از دوره آموزش شیرینی پزی ببرید.

اگر به دنبال یک آموزش کامل و 0 تا 100 برای شیرینی هستید کلاس آموزش پخت شیرینی های تر و خشک وانیل تهران را از دست ندهید.

آموزشگاه آشپزی وانیل
تلفن: 02144779298

پیشنهاد: اگر به کار در قنادی ها و یا راه اندازی یک شیرینی فروشی علاقمند هستد در صورت تمایل از قیمت کلاس کیک ساز ترساز اطلاع پیدا کرده و در کلاس های آموزش شیرینی پزی آموزشگاه آشپزی وانیل تهران شرکت کنید.

شما با شرکت در دوره و کلاس شیرینی پزی در تهران می توانید از آموزشگاه آشپزی وانیل تهران دیپلم فنی حرفه ای دریافت کنید. این مدرک بین المللی بوده و یکی از معتبر ترین مدارک مهارتی ایران است. شما با این مدرک به راحتی می توانید برای مهاجرت اقدام کنید. چرا که دیپلم شیرینی پزی فنی حرفه ای قابل ترجمه بوده و در اکثر کشور های جهان معتبر می باشد.

شما با شرکت در دوره آموزش شیرینی پزی می توانید با پخت انواع شیرینی آشنا شده و در کوتاه ترین زمان تبدیل به یک شیرینی پز ماهر می شوید. اگر به دنبال آموزشگاه شیرینی پزی با مدرک بین المللی هستید با کارشناسان ما در آموزشگاه آشپزی وانیل تهران همین الان تماس بگیرید. به جرات ما بهترین آموزشگاه شیرینی پزی در تهران هستیم.

برای اطلاع از هزینه کلاس شیرینی پزی شما باید نوع دوره ای را که قصد دارید در آن آموزش ببینید مشخص کنید. هزینه آموزش شیرینی پزی به صورت عمومی و خصوصی متفاوت می‌باشد . هزینه در نظر گرفته شده برای کلاس های عمومی آموزش شیرینی پزی در سال 1401 مبلغ  3،000،00 تومان در نظر گرفته شده است.

اگر جزء افراد علاقمند به آموزش کیک پزی، پخت انواع شیرینی و کیک هستید و تصمیم دارید در یک آموزشگاه شیرینی و کیک معتبر ثبت‌نام کنید، جای کاملا درستی را انتخاب کردید. سرآشپزهای مجموعه ما تجربه و سابقه کافی در زمینه پخت انواع شیرینی را دارند و به راحتی می‌توانند شما را از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته آموزش دهند. همچنین شما پس از اتمام کلاس‌ها مدرک معتبر آموزش شیرینی پزی و دسر را دریافت می‌کنید. پس اگر علاقمند هستید که این حرفه را تا سطح پیشرفته آموزش ببینید، مجموعه ما بهترین گزینه برای شماست.

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : آموزشگاه آشپزی ، آموزش آشپزی ، آموزشگاه شیرینی پزی، کلاس آموزش کیک و دسر، آموزش شیرینی، آموزش کیک، آموزش انواع کیک، آموزش کیک فوندانت، کلاس آموزش کیک، آموزش تزیین کیک، آموزش کیک پزی، آموزش پخت کیک، آموزش فنی حرفه ای، آموزش شیرینی تر، آموزش شیرینی پزی حرفه ای، آموزش هنری
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-44779892
بروز رسانی 5 هفته قبل