کلاس میوه آرایی و چیدمان میز

شما می توانید با شرکت در کلاس میوه آرایی و چیدمان میز به صورت حضوری علاوه بر یادگیری این حرفه مدارک معتبر فنی و حرفه ای دریافت نمایید.سرفصل های آموزشی در کلاس میوه آرایی و چیدمان میز طبق استاندارد سازمان فنی و حرفه ای می باشد و آموزشگاه آشپزی وانیل تهران تلاش کرده تا در این دوره تمامی سرفصل هایی که مناسب بازار کار در نظر گرفته شده است را به شما ارائه دهد.

کلاس میوه آرایی :
آموزشگاه آشپزی وانیل

توضیحات خدمت

امروزه یکی از آن کارهایی که هر مجلس و مهمانی را زیباتر و شیک تر میکند این است که با تزیین میوه ها و به اصطلاح میوه آرایی به استقبال میهمانان برویم.شما می توانید با شرکت در دوره میوه آرایی و چیدمان میز به صورت حضوری علاوه بر یادگیری این حرفه مدارک معتبر فنی و حرفه ای دریافت نمایید.سفارش مدل های میوه آرایی ,مدل میوه آرایی سفره عقد,مدل میوه آرایی ساده,مدل میوه آرایی شب یلدا,مدل میوه آرایی برای مهمانی، مدل میوه آرایی شب چله,کلاس میوه آرایی,کلاس سفره آرایی

 

این دوره کاملا عملی بوده و مواد اولیه و ابزار از طرف آموزشگاه آشپزی وانیل تهران تامین میشود.

 

سرفصل کلاس میوه آرایی و چیدمان میز

سرفصل های آموزشی در کلاس میوه آرایی و چیدمان میز طبق استاندارد سازمان فنی و حرفه ای می باشد و آموزشگاه آشپزی وانیل تهران تلاش کرده تا در این دوره تمامی سرفصل هایی که مناسب بازار کار در نظر گرفته شده است را به شما ارائه دهد.

 

 

آموزش میوه آرایی و چیدمان میز با مدرک فنی و حرفه ای

از ویژگی‌های مهم آموزشگاه وانیل تهران این است که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می کند، شما عزیزان می توانید در پایان هر کلاسی مدرک فنی و حرفه ای قابل ترجمه در اکثر کشورها را دریافت نمایید.

 

شما می توانید بعد از پشت سر گذراندن کلاس میوه آرایی و چیدمان میز مدرک داخلی قابل ارائه به شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف را نیز دریافت کنید.

 

کلاس میوه آرایی و سفره آرایی در آموزشگاه وانیل تهران با ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه ای به صورت یک دوره فشرده برگزار می شود.

 

علاقه مندان به این کلاسی می‌توانند دوره میوه آرایی و چیدمان میز را به طور کامل یاد بگیرند.

 

در قسمت پایین این صفحه فرمی قرار داده شده و شما می توانید برای ثبت نام و شرکت در کلاس میوه آرایی و چیدمان میز اطلاعات لازم را در این فرم وارد کرده و اقدامات لازم را برای شرکت در کلاسی میوه آرایی و چیدمان میز انجام دهید.

 

 

کلاس میوه آرایی و سفره آرایی

کلاس میوه آرایی و سفره آرایی در آموزشگاه وانیل تهران برگزار می شود، این کلاسی به صورت کامل، شما را با شیوه استاندارد تزیین سفره و نحوه اصولی چیدمان میز آشنا خواهد کرد.

 

شما در این کلاسی با نحوه اصولی حکاکی و میوه آرایی ،چیدمان بشقاب روی میز سلف سرویس، چیدمان میز ناهار و شام، نحوه چیدن میز غذا روی زمین، چیدمان قاشق و چنگال در سفره، چیدمان میز غذا خوری رسمی، از جمله مباحث مهمی است که در این کلاسی به شما ارائه خواهد شد.

 

پیشنهاد ویژه: اگر به دوره های شیرنی پزی و کیک پزی علاقمند هستید، می توانید سایر دورهای آموزشگاه شیرینی پزی وانیل تهران بخصوص آموزش انواع دسر بین المللی را بررسی کنید. یک عالمه دوره خوشمزه در انتظار شماست.

 

آموزش میوه آرایی و چیدمان میز

شما در کلاس میوه آرایی و چیدمان میز تمام نکات مربوط به تزیین و میوه آرایی را آموزش خواهید دید.

 

این کلاسی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار می شود و شما در انتهای این دوره می توانید علاوه بر یادگیری دوره میوه آرایی و چیدمان میز مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه‌ای را نیز دریافت نمایید.

 

فیلم آموزش میوه آرایی و چیدمان میز

در سایت اصلی ما فیلم آموزش میوه آرایی و چیدمان میز را که توسط اساتید در وانیل تهران انجام شده است قرار داده ایم تا بتوانید تا حدودی با شیوه آموزش اساتید ما آشنا شوید.

 

در انتهای این کلاسی تمام نکات مربوط به میوه آرایی و چیدمان میز را یاد خواهید گرفت و می‌توانید از این راه برای خود کسب درآمد نمایید.

 

کلاس آموزش میوه آرایی و چیدمان میز

کلاس آموزش میوه آرایی و چیدمان میز به صورت حضوری برگزار می‌شود.

 

 

شما می توانید برای شرکت در کلاس آموزش میوه آرایی و چیدمان میز به صورت حضوری و آنلاین با آموزشگاه وانیل تهران تماس بگیرید و از مشاوره همکارانمان در جهت ثبت نام و شرکت در کلاس ها بهره مند شوید.

 

کلاسهای حضوری آموزش طراحی و چیدمان میز به دو صورت عمومی و خصوصی برگزار می‌شود.

 

تمامی مطالب آموزشی در هر دو کلاس عمومی و خصوصی با یکدیگر یکسان بوده و توسط اساتید مجرب وانیل تهران تدریس می شود.

 

تنها تفاوت کلاس های عمومی و خصوصی در هزینه آنها و تعداد افراد شرکت کننده در کلاس می باشد.

 

در کلاس های خصوصی یک تا سه نفر می توانند در کلاس شرکت کنند و در کلاس‌های عمومی تعداد نفرات شرکت کننده باید حداقل ۴ نفر باشد.

 

شما در کلاس‌های خصوصی زمان بیشتری برای رفع اشکال خواهید داشت و در صورت نیاز می توانید وقت بیشتری را نیز برای آموزش رزرو کنید، به همین دلیل هزینه کلاس های خصوصی بیشتر از کلاس های عمومی می باشد.

 

آموزش آنلاین میوه آرایی و چیدمان میز

کلاس های آموزش آنلاین میوه آرایی و چیدمان میز برای کسانی که فرصت حضور در کلاسها را ندارند و یا برای رفت و آمد جهت شرکت در کلاسهای حضوری با مشکل روبرو هستند گزینه مناسبی می باشد.

 

علاقه مندان می توانند جهت شرکت در کلاس های آموزش آنلاین میوه آرایی و چیدمان میز با آموزشگاه وانیل تهران تماس بگیرند.

 

 

هزینه کلاس میوه آرایی و چیدمان میز

هزینه کلاس های آموزش طراحی و چیدمان میز به دو شکل حضوری و آنلاین با یکدیگر متفاوت می باشد. شما می توانید جهت اطلاع از هزینه آموزش میوه آرایی و چیدمان میز با وانیل تهران تماس بگیرید و از مشاوره همکاران ما بهره مند شوید.

 

هزینه کلاس عمومی آموزش میوه آرایی و چیدمان میز

قیمت در نظر گرفته شده برای کلاس عمومی آموزش میوه آرایی و چیدمان میز ۸۰۰ هزار تومان است.

 

هزینه کلاس خصوصی آموزش میوه آرایی و چیدمان میز

هزینه در نظر گرفته شده برای کلاس های خصوصی میوه آرایی و چیدمان میز که به صورت ساعتی محاسبه می شود، ساعتی ۹۰ هزار تومان است.

 

 

توضیحات بیشتر در مورد کلاس میوه آرایی و چیدمان میز

 

اگر شما قصد دارید در مهمانی های خود بهترین شکل کار میوه آرایی و چیدمان میز خود را انجام دهید و یا از طریق این کار برای خود کسب درآمد کنید ما به شما گذراندن کلاس میوه آرایی و چیدمان میز را پیشنهاد می کنیم

 

تا در آینده بتوانید برای مجالس و مهمانی ها با تزیین سفره کسب درآمد کنید ‌

 

چیدمان قاشق و چنگال در سفره

 

ممکن است به نظر شما چیدمان قاشق و چنگال در سفره کار بسیار راحتی به نظر آید.

 

اما ما در کلاس میوه آرایی و چیدمان میز تمامی نکات مربوط به چیدمان قاشق و چنگال در سفره های مختلف را به شما آموزش خواهیم داد.

 

شما در انتهای این کلاسی با انواع چیدمان قاشق و چنگال در سفره آشنا خواهید شد.

 

چیدمان میز شام مهمانی

 

برای چیدمان میز شام مهمانی روش های مختلفی وجود دارد و شما می توانید از راه های مختلفی میز شام خود را تزیین نمایید.

 

اساتید وانیل تهران تلاش می کنند تا انواع تزیین های مربوط به میز شام مهمانی را به شما آموزش دهند تا شما در انتهای این دوره بتوانید با روش های جدید و مدرن میز مهمانی خود را تزیین کنید.

 

چیدمان میز غذاخوری رسمی

 

برای چیدمان میز غذاخوری رسمی شما باید نکات زیادی را رعایت کنید زیرا از این چیدمان برای مراسم های خاصی مانند عروسی و جشن های بزرگ استفاده می شود.

 

و با رعایت نکات ساده می توانید به بهترین شکل میز غذاخوری رسمی خود را تزیین نمایید.

 

در این جا برای چیدمان میز غذاخوری باید اصول و استانداردهایی را رعایت کنید تا یک میز زیبا و هوس برانگیز را به بقیه هدیه دهید.

 

در کلاس میوه آرایی و چیدمان میز تمامی نکات مربوط به آموزش حکاکی و میوه آرایی ، چیدمان میز غذاخوری رسمی و اصول استانداردها به شما آموزش داده خواهد شد.

لطفاً از وبسایت ما دیدن فرمایید : https://amozesheashpazi.com

دفتر:02144779298

آدرس : تهران ،شهرک گلستان بلوار کاج سروستان 12 پ 102

مدیریت : 09125809213

سفارشات تلفنی : 09190345902
 

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : آموزشگاه آشپزی ، آموزش آشپزی ، آموزشگاه شیرینی پزی، کلاس آموزش کیک و دسر، آموزش شیرینی، آموزش کیک، آموزش انواع کیک، آموزش کیک فوندانت، کلاس آموزش کیک، آموزش تزیین کیک، آموزش کیک پزی، آموزش پخت کیک، آموزش فنی حرفه ای، آموزش شیرینی تر، آموزش شیرینی پزی حرفه ای، آموزش هنری
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-44779892
بروز رسانی 5 هفته قبل