آموزش تخصصی نانوایی بر پایه خمیر ترش

آموزش تخصصی نانوایی بر پایه خمیر ترش دوره پخت نان (مقدماتی) آموزش پخت نان کلاس پخت نان آموزش نانوایی فنی حرفه ای تهران آموزشگاه نانوایی در تهران دوره نان پزی فنی حرفه ای گرفتن مدرک فنی حرفه ای نانوایی مدرک فنی و حرفه ای نان حجیم آموزش نان پزی صفر تا صد آموزش پخت نان در آموزشگاه آشپزی وانیل تهران با ارائه مدرک معتبر آموزش نان حجیم آموزش پخت نان های حجیم و نیمه حجیم طرز تهیه نان حجیم شیرین

آکادمی نان :
وانیل تهران
شماره تلفن آموزشگاه :
02144779298
آموزش تخصصی نانوایی :
بر پایه خمیر ترش

توضیحات خدمت

آموزش نان حجیم آموزش پخت نان های حجیم و نیمه حجیم طرز تهیه نان حجیم شیرین نان حجیم صبحانه نان حجیم ترکیه ای انواع نان حجیم کلاس نان های حجیم و نیمه حجیم با دیپلم فنی و حرفه ای  اموزشگاه پخت نان در غرب تهران آموزش نان حجیم در تهران شماره تلفن آموزشگاه نان وانیل آموزش نان پزی آموزش نان فانتزی در کرج اموزش نان فانتزی در غرب تهران دوره آموزشی پخت نان سنگک آکادمی نان  دوره آموزش نانوایی تهران اموزش نان فانتزی وانیل تهران آموزشگاه نانوایی در تهران مدرک نان وانیل کلاس آموزش نان پزی آموزش نانوایی با مدرک بین المللی آموزش نان فانتزی در تهران آموزشگاه نان فانتزی غرب تهرانآموزش نان های حجیم و لایه ای, آموزش نان پزی, کلاس آموزش نان حجیم و نیمه حجیم, نان های حجیم و نیمه حجیم,دوره نان پزی فنی حرفه ای,آموزش پخت نان های حجیم و نیمه حجیم,آموزش نان حجیم در تهران,آموزش نانوایی فنی حرفه ای تهران,آموزشگاه پخت نان سنتی,آموزش نانوایی با مدرک بین المللی,اموزشگاه پخت نان در غرب تهران,آموزش نان پزی, ورکشاپ نان پیشرفته, دوره نان پزی (نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی), آموزش پخت نان,آموزش صفر تا صد پخت نان, آموزش نانوایی, دوره حرفه ای آموزش نان با مدرک معتبر, کلاس آموزش نان پزی, آموزش نان فانتزی ,نان حجیم ,نان های غنی شده, دوره آموزشی نان های فانتزی, کلاس اموزش نان حجیم و نیمه حجیم, دوره آموزش نانوایی فنی حرفه ای, آموزش نانوایی فنی حرفه ای تهران, آکادمی نان, آموزشگاه پخت نان سنتی, اموزش نان فانتزی در تهران, بهترین آموزشگاه پخت نان, دوره آموزشی پخت نان

 این دوره به صورت  ورکشاپ برگزار میشود و کارآموزان میتوانند به صورت کاربردی مباحث را یاد بگیرند و از دانش برترین اساتید بهره مند شوند.

همراهان گرامی آموزشگاه آشپزی وانیل ، جهت آشنایی با کلاس های دوره تخصصی نان‌های حجیم و نیمه حجیم بین المللی در غرب تهران با ما همراه باشید . کلاس نان های حجیم و نیمه حجیم مناسب هنرجویانی که علاقمند به یادگیری صفر تا صد تولید و پخت نان هستند در این کلاسها این مهارت را بصورت کامل بیاموزند در ضمن اینکه پس از گذراندن دوره گواهینامه بین المللی نیز برای این هنرجویان صادر خواهد شد که حتی برای مهاجرت نیز معتبر خواهد بود .

پخت نان از جمله هنر هایی است که آموزش آن برای هر شخصی مفید خواهد بود. از این رو تمامی علاقه مندان به یادگیری پخت نان می توانند با شرکت در دوره پخت نان در آموزشگاه آشپزی وانیل تهران، مهارت لازم برای پخت نان را آموزش ببینند. عموما افرادی که علاقه مند به یادگیری پخت نان هستند می‌توانند با مدرک دیپلم یا حتی زیر دیپلم نیز وارد بازار کار نانوایی شوند. البته قطعا باید دوره‌های تجربی و کاربردی را در بهترین آموزشگاه نانوایی در غرب تهران بگذرانید در این دوره مباحثی به هنرجو آموزش داده می شود که در ادامه به این عناوین اشاره خواهیم کرد.

دوره نان حجیم و نیمه حجیم کاملا مطابق با نیازهای بازار کار ارائه می شود به طوری که علاقه مندان به این دوره پس از فراگیری مطالب ارائه شده به راحتی بتوانید در این زمینه مشغول به کار شوند.

 این دوره که مباحث آن ویژه بازار کار بوده و تمامی سرفصل های ارائه شده در آن تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای تهیه و تنظیم شده است به صورت حضوری  برگزار می شود و در انتهای این دوره نیز به هنرجویان شرکت کننده مدرک فنی حرفه‌ای اعطا خواهد شد.

این دوره کاملا عملی بوده و مواد اولیه و ابزار از طرف آموزشگاه آشپزی وانیل تهران تامین میشود. آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران این امکان را برای شما فراهم کرده است که در غرب تهران بتوانید به صورت حضوری در کلاسهای آموزش طبخ نان و طرز تهیه خمیر شرکت کنید و در صورتی که ساکن سایر مناطق هستید می توانید به صورت مجازی و آنلاین در این دوره شرکت نمایید.
مدت دوره: 3 روز

تاریخ برگزاری: 19 الی 21 هر ماه 1401
9 صبح الی 5 عصر

نوع دوره: عملی(ورکشاپ)

روش برگزاری: حضوری

سطح دوره: حرفه ای
رده سنی
رده سنی: بزرگسال


زمان باقی مانده برای شروع این دوره:
توضیحات دوره
موارد آموزشی دوره
__________

• آشنایی با نانوایی ارتیزان
-نانوایی ارتیزان چیست
-چرا نانوایی ارتیزان
-زمانبندی در یک نانوایی

• آشنایی با پروسه طبیعی تخمیر
-مخمر خشک
-مخمر تر
-خمیر ترش خشک
-خمیر ترش با هایدریشن های مختلف
-خمیر ترش
-استارترها
-بیگا
-پولیش

• انواع آردها، دانه ها و عصاره ها

• روش های میکس و نگه داری خمیر
– مستقیم
-استراحت میانی
-تا کردن خمیر
-اتولیز

• شروع خمیر ترش

• نان های تولیدی در دوره :
-باگت خمیر ترش با استفاده از اوتنتیک
-خمیر ترش ساده
-چاباتای خمیر ترش
-فوکاچیو و پیتزای روستیک
-کروسان با استفاده از پولیش

یادگیری نان پزی مختص آن دسته از افرادی است که قصد دارند در این زمینه مشغول به کار شوند و کسب درآمد بالایی در این حوزه داشته باشند با دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای پیشنهاد میشود.

 

همچنین دوره نان پزی یا همان دوره نان حجیم و نیمه حجیم مناسب افرادی است که علاقه‌مند به درست کردن نان به صورت خودکفا در منزل خود هستند و میخواهند با آموزش تخصصی نان حجیم و نیمه حجیم نان های سالم تر و باکییفییت تری را برای خود و خانواده شان تهیه کنند.

 

مهمترین ویژگی دوره نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی این است که شما پس از فراگیری مباحث موفق به اخذ مدرک فنی حرفه ای خواهید شد و میتوانید از مزایای این مدرک برای ورود به بازار کار و کسب درآمد بالا و حتی مهاجرت به کشور های خارجی استفاده کنید.

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : آموزشگاه آشپزی ، آموزش آشپزی ، آموزشگاه شیرینی پزی، کلاس آموزش کیک و دسر، آموزش شیرینی، آموزش کیک، آموزش انواع کیک، آموزش کیک فوندانت، کلاس آموزش کیک، آموزش تزیین کیک، آموزش کیک پزی، آموزش پخت کیک، آموزش فنی حرفه ای، آموزش شیرینی تر، آموزش شیرینی پزی حرفه ای، آموزش هنری
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-44779892
بروز رسانی 5 هفته قبل