ورکشاپ مقدماتی نانوایی

ورکشاپ مقدماتی نانوایی دوره نان پزی فنی حرفه ای آموزش نانوایی با مدرک بین المللی کلاس آموزش نان پزی آموزشگاه پخت نان سنتی آموزش نانوایی فنی حرفه ای تهران آموزشگاه نان فانتزی غرب تهران این دوره برای کسانی مناسب است، که هیچ اطلاعی راجع به مواد اولیه و پخت نان ندارند و می خواهند در سطح حرفه ای آموزش نانوایی را دریافت کنند ومختص آن دسته از افرادی است که قصد دارند در این زمینه مشغول به کار شوند

ورکشاپ مقدماتی :
نان های حجیم
آموزش نانوایی :
با مدرک بین المللی
کلاس آموزش نان پزی :
وانیل تهران
شماره آموزشگاه آشپزی :
02144779298

توضیحات خدمت

ورکشاپ مقدماتی نانوایی دوره نان پزی فنی حرفه ای آموزش نانوایی با مدرک بین المللی کلاس آموزش نان پزی آموزشگاه پخت نان سنتی آموزش نانوایی فنی حرفه ای تهران آموزشگاه نان فانتزی غرب تهران

این دوره برای کسانی مناسب است، که هیچ اطلاعی راجع به مواد اولیه و پخت نان ندارند و می خواهند در سطح حرفه ای آموزش نانوایی را دریافت کنند ومختص آن دسته از افرادی است که قصد دارند در این زمینه مشغول به کار شوند و کسب درآمد بالایی در این حوزه داشته .

در ورکشاپ مقدماتی نانوایی درباره تمام مهارت ها و فنون نان پزی به طور کامل نیز آموزش داده می شود همچنین علاوه بر اعطای گواهینامه دانشگاهی و آکادمی یو آر اس انگلستان نیز مهارت جویان معرفی به کار در رستوران ها می شوند.

در دوره مقدماتی الفبای نانوایی که شامل آموزش 4 دسته بندی اصلی نان است را بصورت تئوری و عملی آموزش می گیرید.

نان ها به سه دسته تقسیم می شوند :

1- سافت ( نان های شیرین و غیر شیرین یا نان های نرمی که پوسته آن روغنی شکل و طلایی است مثال نان همبرگری یا مک دونالد)

2- کراست ( نان هایی که پوسته ترد و شکننده ای دارند ولی بافت داخلشان کاملا نرم است مثال نان باگت اورجینال فرانسوی)

3- لمینیشن یا محصولات لایه ای ( این دسته بندی تشکیل شده از خمیرهای لایه ای مثل کروسان که زمانیکه محصول را از وسط برش میدهید بافت این محصول شبیه به لانه زنبور است)

4-رسپی نان پیتا که جزو موارد اموزشی میباشد شباهت زیادی به نان سنتی لواش یا تافتون دارد

 

مواردی که هنرجو در این دوره آموزش می گیرد:

موارد آموزش

-تئوری و آزمایشگاه

-کاربرد مواد اولیه

-فرآیند عمل آوری خمیر – تخمیر – پخت نان

-انواع پروسه های نانوایی (ارتیزان – صنعتی – خانگی )

نان هایی که در این دوره پخت می شود :

-نان ساندویچی ساده

-نان جو

-نان تست

-نان شیرمال

– نان کراست لف

-کروسان

-پیتا

-اِک مک

-نان مکدونالد

-پیتزا آمریکایی

 

 

همچنین دوره نان پزی یا همان دوره نان حجیم و نیمه حجیم مناسب افرادی است که علاقه‌مند به درست کردن نان به صورت خودکفا در منزل خود هستند و میخواهند با آموزش تخصصی نان حجیم و نیمه حجیم نان های سالم تر و باکییفییت تری را برای خود و خانواده شان تهیه کنند.

 

مهمترین ویژگی دوره نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی این است که شما پس از فراگیری مباحث موفق به اخذ مدرک فنی حرفه ای خواهید شد و میتوانید از مزایای این مدرک برای ورود به بازار کار و کسب درآمد بالا و حتی مهاجرت به کشور های خارجی استفاده کنید.

 

محتوای دوره مطابق با بازار کار است. این دوره آموزشی توسط استاد حرفه ای تدریس می شود. دوره به صورت کاملا ورکشاپ برگزار می گردد. در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با از سازمان فنی و حرفه ای داده می شود.

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : آموزشگاه آشپزی ، آموزش آشپزی ، آموزشگاه شیرینی پزی، کلاس آموزش کیک و دسر، آموزش شیرینی، آموزش کیک، آموزش انواع کیک، آموزش کیک فوندانت، کلاس آموزش کیک، آموزش تزیین کیک، آموزش کیک پزی، آموزش پخت کیک، آموزش فنی حرفه ای، آموزش شیرینی تر، آموزش شیرینی پزی حرفه ای، آموزش هنری
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-44779892
بروز رسانی 5 هفته قبل