کلاس نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی

آموزش نان های حجیم و لایه ای, آموزش نان پزی, کلاس آموزش نان حجیم و نیمه حجیم, نان های حجیم و نیمه حجیم,دوره نان پزی فنی حرفه ای,آموزش پخت نان های حجیم و نیمه حجیم,آموزش نان حجیم در تهران,آموزش نانوایی فنی حرفه ای تهران,آموزشگاه پخت نان سنتی,آموزش نانوایی با مدرک بین المللی,اموزشگاه پخت نان در غرب تهران,آموزش نان پزی, ورکشاپ نان پیشرفته, دوره نان پزی (نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی), آموزش پخت نان

آموزشگاه نان فانتزی :
وانیل تهران
آموزش نانوایی :
با مدرک بین المللی
کلاس آموزش :
نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی

توضیحات خدمت

آموزش نان های حجیم و لایه ای, آموزش نان پزی, کلاس آموزش نان حجیم و نیمه حجیم, نان های حجیم و نیمه حجیم,دوره نان پزی فنی حرفه ای,آموزش پخت نان های حجیم و نیمه حجیم,آموزش نان حجیم در تهران,آموزش نانوایی فنی حرفه ای تهران,آموزشگاه پخت نان سنتی,آموزش نانوایی با مدرک بین المللی,اموزشگاه پخت نان در غرب تهران,آموزش نان پزی, ورکشاپ نان پیشرفته, دوره نان پزی (نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی), آموزش پخت نان,آموزش صفر تا صد پخت نان, آموزش نانوایی, دوره حرفه ای آموزش نان با مدرک معتبر, کلاس آموزش نان پزی, آموزش نان فانتزی ,نان حجیم ,نان های غنی شده, دوره آموزشی نان های فانتزی, کلاس اموزش نان حجیم و نیمه حجیم, دوره آموزش نانوایی فنی حرفه ای, آموزش نانوایی فنی حرفه ای تهران, آکادمی نان, آموزشگاه پخت نان سنتی, اموزش نان فانتزی در تهران, بهترین آموزشگاه پخت نان, دوره آموزشی پخت نان

نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی دوره نان پزی فنی حرفه ای آموزش نانوایی با مدرک بین المللی کلاس آموزش نان پزی آموزشگاه پخت نان سنتی آموزش نانوایی فنی حرفه ای تهران آموزشگاه نان فانتزی غرب تهران

اگر شما هم جزء کسانی هستید که می‌خواهید پیشرفت قابل توجهی در زمینه پخت انواع نان داشته باشید و به یکی از صنعت‌گران موفق این هنر تبدیل شوید، روی کمک مجموعه ما حساب کنید. این دوره برای کسانی مناسب است، که هیچ اطلاعی راجع به مواد اولیه و پخت نان ندارند و می خواهند در سطح حرفه ای آموزش نانوایی را دریافت کنند ومختص آن دسته از افرادی است که قصد دارند در این زمینه مشغول به کار شوند و کسب درآمد بالایی در این حوزه داشته .

در کلاس نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی درباره تمام مهارت ها و فنون نان پزی به طور کامل نیز آموزش داده می شود همچنین علاوه بر اعطای گواهینامه دانشگاهی و آکادمی یو آر اس انگلستان نیز مهارت جویان معرفی به کار در رستوران ها می شوند.

 

در دوره نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی که شامل آموزش 4 دسته بندی اصلی نان است را بصورت تئوری و عملی آموزش می گیرید.

امتیازات دوره

ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار

پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی

استفاده از اساتیدی مجرب و کارشناس آشپزی تلویزیون

ارائه گواهینامه قابل استعلام از سازمان فنی حرفه ای

معرفی به کار در انتهای دوره

در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.

پرداخت اقساطی شهریه دوره

هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر

مواردی که هنرجو در این دوره آموزش می گیرد:

موارد آموزش

-تئوری و آزمایشگاه

-کاربرد مواد اولیه

-فرآیند عمل آوری خمیر – تخمیر – پخت نان

-انواع پروسه های نانوایی (ارتیزان – صنعتی – خانگی )

نان هایی که در این دوره پخت می شود :

-نان ساندویچی ساده

-نان جو

-نان تست

-نان شیرمال

– نان کراست لف

-کروسان

-پیتا

-اِک مک

-نان مکدونالد

-پیتزا آمریکایی

 

 

همچنین دوره نان پزی یا همان دوره نان حجیم و نیمه حجیم مناسب افرادی است که علاقه‌مند به درست کردن نان به صورت خودکفا در منزل خود هستند و میخواهند با آموزش تخصصی نان حجیم و نیمه حجیم نان های سالم تر و باکییفییت تری را برای خود و خانواده شان تهیه کنند.

 

مهمترین ویژگی دوره نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی این است که شما پس از فراگیری مباحث موفق به اخذ مدرک فنی حرفه ای خواهید شد و میتوانید از مزایای این مدرک برای ورود به بازار کار و کسب درآمد بالا و حتی مهاجرت به کشور های خارجی استفاده کنید.

 

محتوای دوره مطابق با بازار کار است. این دوره آموزشی توسط استاد حرفه ای تدریس می شود. دوره به صورت کاملا ورکشاپ برگزار می گردد. در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با از سازمان فنی و حرفه ای داده می شود.

 

مباحث دروه نان های حجیم و نیمه حجیم آموزشگاه وانیل

این دوره برای کسانی مناسب است، که هیچ اطلاعی راجع به مواد اولیه و پخت نان ندارند و می خواهند در سطح حرفه ای آموزش نانوایی را دریافت کنند. در این دوره مباحثی مانند طرز تهیه خمیر انواع نان شامل نان روغنی، نان تنوری محلی، نان ساجی، نان بدون خمیر مایع و آشنایی با ابزارها و لوازم پخت نان و تسلط بر پخت منوی نان های کاربردی همچون نان برِد استیک (Bread stick) ، نان خمیرترش، نان باگت،  نان گندم کامل،  نان تست،  نان تورتیلا، نان بیگل و نان های ساده ارائه خواهد شد.

 

 

 

تقسیم بندی نانها به لحاظ مواد و متریال :

 

 

 

White breads                نان های سفید

 

 

 

Wheat breads      نان سبوسدار گندم

 

 

 

Whole Wheat               نان کامل گندم

 

 

 

Multigrain           نان سبوس دار غلات

 

 

 

Whole Grain                 نان کامل غلات

 

 

 

Sprouted Grain         نان جوانه غلات

 

 

 

Sour Dough   نان‌های بر پایه خمیرترش

 

 

 

Rye                         نان‌های بر پایه چاودار

 

 

 

Pumpernickel     نان‌های بر پایه چاودار و خمیر ترش

 

 

 

Brioche                          بریوش فرانسوی

 

 

 

Challah         چالا یا در اصطلاح شیرمال

 

 

 

Flat breads                        نان‌های تخت

 

 

 

تقسیم بندی نانها به لحاظ فرآوری :

 

 

 

۱- نان‌های سافت یا لطیف ( نان های شیرین و غیر شیرین یا نان های نرمی که پوسته آن روغنی شکل و طلایی است مثال نان همبرگری یا مک دونالد)

 

 

 

۲- نان‌های کراست یا بیسکوئیتی ( نان هایی که پوسته ترد و شکننده ای دارند ولی بافت داخلشان کاملا نرم است مثال نان باگت فرانسوی)

 

 

 

۳- نان‌های لمینیشن یا لایه ای( این دسته بندی تشکیل شده است از خمیرهای لایه ای مثل انواع کروسان که زمانیکه این نان را از وسط برش میدهیم بافت این نان بصورت شبکه ای و  شبیه به لانه زنبور است)

 

 

 

۴- نان های سنتی

 

 

 

مبانی دوره :

 

 

 

✅اصول بهداشت و ایمنی

 

 

 

✅شناخت ادوات و تجهیزات کاربردی مربوط به دوره

 

 

 

✅شناخت متریال و مواد غذایی با کیفیت مربوط به دوره که هنرجویان شناخت مواد اولیه در ۴ دسته بندی اصلی نان را آموزش می آموزند

 

 

 

✅کاربرد مواد اولیه

 

 

 

(پس از این که کلاس از حالت تئوری به عملی تبدیل شد، بصورت ورکشاپ و تیمی که شامل :

 

 

 

خمیرگیری ، تخمیر و پخت نان است آموزش داده می شود.

 

 

 

✅شناخت انواع آردها، دانه ها ، غلات و عصاره ها

 

 

 

✅آشنایی با پروسه طبیعی تخمیر و انواع استارتر

 

 

 

✅مخمر خشک

 

 

 

✅مخمر تر

 

 

 

✅آموزش خمیر ترش از صفر تا صد

 

 

 

✅خمیر ترش با هایدریشن های مختلف

 

 

 

✅شناخت بیگا

 

 

 

✅تکنیک پولیش

 

 

 

روش های میکس و نگه داری خمیر :

 

 

 

✅ مستقیم

 

 

 

✅رِست میانی

 

 

 

✅تا کردن خمیر

 

 

 

✅آوتولیز

 

 

 

آشنایی با نانوایی ارتیزان :

 

 

 

✅نانوایی ارتیزان

 

 

 

✅چرایی نانوایی ارتیزان

 

 

 

✅مدیریت زمان در نانوایی

 

 

 

نان‌های دوره :

 

 

 

✅باگت فرانسوی معمولی و با خمیر ترش با استفاده از اوتنتیک

 

 

 

✅چاباتا ایتالیایی

 

 

 

✅چاباتا نِچرال کالِر

 

 

 

✅نان برگر مک دونالد

 

 

 

✅نان‌های برگر با رنگهای طبیعی

 

 

 

✅فوکاچیو

 

 

 

✅بروچن

 

 

 

✅کروسان با استفاده از پولیش

 

 

 

✅ماریتوزو

 

 

 

✅نان بولکی

 

 

 

✅کروسان و کروسان مغزدار

 

 

 

✅نان پیتا

 

 

 

✅ترتیلا مکزیکی

 

 

 

✅گریسینی (لیدی فینگر )

 

 

 

✅یوفکا

 

 

 

✅وافل بلژیکی

 

 

 

✅نان سوپی کاسه ای

 

 

 

✅سینامون رول

 

 

 

✅خمیر پیتزای ایتالیایی روستیک

 

 

 

✅خمیر پیتزای امریکایی

 

 

 

✅نان بربری

 

 

 

✅نان تافتون

 

 

 

در این دوره پخت نیمه صنعتی آموزش انواع نان ، نان های حجیم ، نان های فانتزی ، نان های صنعتی ، نان های سنتی ، آموزش پخت نان ، آموزش پخت نان های فانتزی ، آموزش حرفه ای نان , آموزش حرفه ای نان فانتزی , آموزش نان های حجیم و فانتزی به علاقمندان پخت نان های حجیم و فانتزی برای استفاده در رستوران ها و هتل ها و یا کارآفرینی شخصی آموزش داده میشود .

 

 

 

نکات کلیدی برای یادگیری پخت نان های حجیم و نیمه حجیم

 

رسپی های جدید را مطالعه کنید.

 

مهارت خمیر کردن آرد را تقویت کنید.

 

طرز تهیه مخمر (خمیرترش یا خمیرمایه) را به خوبی فراگیرید.

 

آماده سازی آرد قبل از خمیرگیری را همواره تمرین کنید تا در ذهن تان بماند.

 

در یادگیری مداومت داشته باشید تا به مهارت کافی دست یابید.

 

 

 

ویژگی های آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی در تهران

 

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی در واقع مراکزی است که بیشتر به هنرهای آشپزی مانند، آشپزی ملل، کیک های خامه ای و  کیک های کافی شاپی، شیرینی های تر و خشک، دسر، فینگرفود، سوسیس و کالباس و دوره نان های حجیم و نیمه حجیم تمرکز دارد. برای این که بهترین آموزشگاه آشپزی تهران را انتخاب کنید، باید به چند ویژگی آموزشگاه ها دقت داشته باشید که ما آن ها را در این مقاله خواهیم گفت زیرا در سطح تهران آموزشگاه های اشپزی بسیاری وجود دارند که برای انتخاب بهترین آن ها باید به موارد زیر توجه کنید.

 

 

 

 

 

بهترین آموزشگاه آموزش نانوایی فنی حرفه ای غرب تهران کدام است؟

 

همیشه انتخاب بهترین ها کار سختی است زیرا برای این کار باید تمامی جوانب کار را بسنجیم، اما ما در این مقاله تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین آموزشگاه آموزش نانوایی غرب تهران را به علاقه مندان به هنرآشپزی معرفی کنیم. برای ثبت نام در دوره پخت نان باید به چند ویژگی مهم این آموزشگاه ها دقت کنید تا بهترین آن ها را انتخاب کنید

 

 

 

تجهیزات استاندارد و به روز: یک آموزشگاه آموزش نانوایی فنی حرفه ای خوب باید در کلاس های تدریس خود از بهترین تجهیزات آموزشی و استاندارد استفاده کند چرا که تمام مراحل آموزشی در آموزشگاه به روش عملی انجام می شود، بنابراین باید مجهز به تجهیزات استاندارد باشند تا کارآموزان با شرایط واقعی آموزش ببینند.

 

اساتید مجرب و کار بلد: ویژگی بعدی آموزشگاه های فنی و حرفه ای این است که علاوه بر تجهیزات به روز و استاندارد، از اساتید باتجربه و حرفه ای در کلاس های تدریس استفاده کنند تا هنرجویان بهترین خدمات آموزشی را دریافت کنند زیرا همان طور که می دانید بخش مهمی از انتقال صحیح مفاهیم به عهده استاد می باشد پس مهم است که یک آموزشگاه دوره نان پزی فنی حرفه ای  از اساتید باسابقه استفاده کنند. برای این که بدانید اساتید آموزشگاه مجرب هستند یا خیر می توانید از افرادی که سال های قبل در آن جا دوره دیده اند سوال کنید و یا این که سوابق اساتید را بررسی نمایید.

 

 

 

 

 

منطقه آموزشگاه: بسیار مهم است که در آموزشگاهی ثبت نام کنید که به محل زندگی تان نزدیک باشد زیرا در این صورت دچار ترافیک نمی شوید و همواره به موقع در کلاس ها حاضر می شوید.

 

 

 

 

 

اعطای مدرک بین المللی: ویژگی بعدی آموزشگاه فنی و حرفه ای، دادن مدرک معتبر و بین المللی به هنرجویان در پایان دوره است. این مدرک باید مود تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور باشد و توسط این سازمان صادر شود. مدارکی که توسط این سازمان صادر می شود در بیش از 140 کشور دنیا ارزش دارد زیرا سازمان فنی و حرفه ای کشور در گروه ILO عضو است.

 

 

 

 

 

بهترین آموزشگاه تخصصی نان‌های حجیم و نیمه حجیم در غرب تهران کدام است؟

 

برای این که بهترین آموزشگاه تهران را پیدا کنید باید به ویژگی های که در بهترین آموزشگاه نانوایی فنی حرفه ای در تهران گفتیم دقت کنید و با توجه به این ویژگی ها آموزشگاه فنی و حرفه ای مناسبی برای ثبت نام انتخاب نمایید. آموزشگاه های فنی و حرفه ای بهترین مکان برای یادگیری مهارتی جدید می باشند که با یادگیری آن و در یافت مجوز رسمی می توانید کسب و کاری را تاسیس کنید و برای عده ای اشتغال زایی نمایید.

 

 

 

 

 

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم، پخت نان یکی از هنرهای برتری است که انسان آن را آموخته است و با استفاده از آن به رفع یکی از نیازهای اصلی می رسد. در این میان برخی از افراد تمایل دارند که فقط استفاده کننده نان باشند، اما عده ای دیگر به یادگیری هنر پخت نان علاقه مند هستند.

 

آموزشگاه آشپزی وانیل در سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است و از مرکز آموزش و توسعه فعالیت های سازمان فنی حرفه ای کشور دارای مجوز رسمی می باشد. در این آموزشگاه دوره های تخصصی آموزش اشپزی از مبتدی تا پیشرفته برای آن دسته از افرادی که در غرب تهران زندگی می کنند برگزار می شود.

 

 

 

در کلاس آموزش پخت نان به هنر جویان از بهترین و باتجربه ترین اساتید استفاده می شود تا بهترین آموزش ها را ارائه بدهند، این اساتید فارق التحصیل دانشگاه های ایران هستند. هم چنین در آموزشگاه آشپزی وانیل، مدرک فنی حرفه ای نانوایی به هنرجویان توسط سازمان فنی حرفه ای ارائه می شود.

 

 

 

قیمت کلاس نان های حجیم و نیمه حجیم

 

اگر شما در کلاسهای حضوری یعنی کلاس های عمومی و خصوصی طرز تهیه نان و خمیر شرکت کنید، قیمت دوره نان حجیم و نیمه حجیم در نظر گرفته شده به شکل زیر محاسبه می شود :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قیمت و هزینه دوره عمومی نان حجیم و نیمه حجیم

 

قیمت کلاس عمومی طرز تهیه نان و خمیر ۲٫5۰۰٫۰۰۰ هزار تومان است.

 

 

 

در کلاس عمومی نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی تعداد نفرات شرکت کننده 3 نفر به بالا میباشد.

 

 

 

قیمت و هزینه دوره خصوصی نان حجیم و نیمه حجیم

 

قیمت کلاس خصوصی طرز تهیه نان و خمیر که به صورت ساعتی محاسبه می شود، ساعتی 99 هزار تومان است.

 

شما هم می‌توانید یکی از شرکت کنندگان این دوره باشید و از طریق لینک زیر برای ثبت اطلاعات و ثبت نام اقدام فرمایید .

 

 

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : آموزشگاه آشپزی ، آموزش آشپزی ، آموزشگاه شیرینی پزی، کلاس آموزش کیک و دسر، آموزش شیرینی، آموزش کیک، آموزش انواع کیک، آموزش کیک فوندانت، کلاس آموزش کیک، آموزش تزیین کیک، آموزش کیک پزی، آموزش پخت کیک، آموزش فنی حرفه ای، آموزش شیرینی تر، آموزش شیرینی پزی حرفه ای، آموزش هنری
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-44779892
بروز رسانی 5 هفته قبل