آموزش کیک پزی فنی حرفه ای  آموزش کیک ساز ترساز

در دوره کیک ساز ترساز علاوه بر حضور در دوره آموزش کیک پزی فنی حرفه ای می توانید مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای را دریافت کنید. این دوره کاملا عملی بوده و مواد اولیه و ابزار از طرف آموزشگاه آشپزی وانیل تهران تامین میشود. علاقمندان با شرکت در دوره آموزش صفر تا صد کیک پزی مجلسی می توانند از دو نوع کلاس حضوری و آنلاین ما استفاده کنند. شما می توانید این دوره را در آکادمی آشپزی وانیل تهران تحت نظ

آموزشگاه آشپزی :
وانیل تهران
شماره تماس :
02144779298

توضیحات خدمت

آموزش کیک پزی فنی حرفه ای  آموزش کیک ساز ترساز آموزش کیک پزی فنی حرفه ای  دوره تخصصی تزیین کیک در تهران  آموزش کیک ساز ترساز

در دوره کیک ساز ترساز علاوه بر حضور در دوره آموزش کیک پزی فنی حرفه ای می توانید مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای را دریافت کنید. این دوره کاملا عملی بوده و مواد اولیه و ابزار از طرف آموزشگاه آشپزی وانیل تهران تامین میشود. علاقمندان با شرکت در دوره آموزش صفر تا صد کیک پزی مجلسی می توانند از دو نوع کلاس حضوری و آنلاین ما استفاده کنند. شما می توانید این دوره را در آکادمی آشپزی وانیل تهران تحت نظر اساتید با تجربه بگذرانید. آموزش کیک ساز ترساز را در بهترین آموزشگاه کیک پزی تهران تجربه کنید.

این دوره به صورت ورکشاپ برگزار میشود و افراد میتوانند در این دوره جامع صفر تا صد کیک پزی را به صورت کاربردی یاد بگیرند.

 

به آموزشگاه کیک پزی و شیرینی پزی وانیل تهران خوش آمدید. در این صفحه تمام اطلاعات لازم برا ثبت نام در کلاس های آنلاین و حضوری آموزش کیک پزی فنی حرفه ای در اختیار شما قرار داده شده است. مطالب این صفحه را تا انتها مطالعه کرده و از فرم ثبت نام دوره، برای انتخاب زمان شروع کلاس آموزش کیک ساز ترساز در غرب تهران استفاده نمایید. لازم به ذکر است که مدرک این دوره با عنوان ” آموزش کیک ساز ترساز ” در اختیار کارآموزان قرار می گیرد.

لازم به توضیح می باشد تهیه مواد اولیه و ابزار و تجیهزات دوره آموزشی به عهده آموزشگاه میباشد و کارآموزان میتوانند بدون کوچکترین نگرانی در این دوره شرکت کنند.

 

 

لازم به توضیح می باشد که این صفحه از آموزشگاه کیک پزی و شیرینی پزی وانیل تهران برای ثبت نام کلاس های حضوری تدارک دیده شده است و علاقمند به شرکت در دوره آنلاین آموزش کیک برای اطلاع از زمان شروع دوره می بایست با شمارهای آموزشگاه تماس بگیرند.

 

پیشنهاد ویژه: اگر به دوره های شیرنی پزی و کیک پزی علاقمند هستید، می توانید سایر دورهای آموزشگاه شیرینی پزی وانیل تهران بخصوص آموزش انواع دسر بین المللی را بررسی کنید. یک عالمه دوره خوشمزه در انتظار شماست.

 

آموزش کیک پزی فنی حرفه ای | دوره تخصصی تزیین کیک در تهران | آموزش کیک ساز ترساز

آموزش کیک پزی فنی حرفه ای | آموزش کیک ساز ترساز

 

 دوره آموزش کیک ساز ترساز

دوره آموزش کیک ساز ترساز در تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت انجام خواهد شد. کارآموزان در انتهای این دوره علاوه بر یادگیری بسیاری از کیک های معروف مثل، کیک مافین، کاپ کیک شکلاتی، کیک فوندانت، کیک پرتقالی و… قادر خواهند بود مدرک بین المللی دریافت کرده و به عنوان کیک ساز ترساز شرینی پزی ها و قنادی ها مشغول به کار شوند.

 

لازم به ذکر است که در این دوره علاوه بر آموزش کیک، به آموزش تخصصی تزیین کیک نیز پرداخته خواهد شد. در این قسمت از دوره به بسیاری فنون جالب تزئین کیک مثل آموزش خامه کشی کیک پرداخته خواهد شد.

 

 

 

 

 

آموزش کیک پزی حرفه ای  

کلاس کیک پزی با بهترین قیمت 

آموزش کیک پزی فنی حرفه ای در تهران

دوره آموزش کیک ساز ترساز در تهران

کلاس کیک پزی و تزیین کیک در تهران

 

آموزش کیک پزی فنی حرفه ای

امروزه با توجه به شرایط پیش آمده، اکثر افراد علاقه دارند که کیک و شیرینی های مورد نیاز خود را در خانه به وسیله خودشان پخت کنند تا از کیفیت و سلامت آن مطمئن باشند. در این میان تهیه انواع کیک های ساده مجلسی و کیک تولد از طرفداران زیادی برخوردار است. بنابریان با آموزشگاه شیرینی پزی وانیل تهران همراه باشید تا در مورد بهترین دوه آموزش کیک پزی حرفه ای در غرب تهران اطلاعات لازم را کسب کنید. شما در این دوره تبدیل به یک کیک ساز ترساز می شوید. شاید سوال کنید که کیک ساز ترساز یعنی چه؟

 

کیک ساز و ترساز کسی است که تمام کارهای مربوط به تهیه انواع کیک و تزئینات و نگهداری کیک را بصورت کامل انجام داده و اصول کاربردی استفاده از ابزار و دستگاه ها را برای تهیه و تزئین کیک می داند.

 

ما در دوره آموزش کیک ساز ترساز سعی کرده ایم تا علاوه بر سرفصل های سازمان فنی و حرفه ای، به آموزش صفر تا صد کیک پزی و دوره تخصصی تزیین کیک نیز پردازیم. در این دوره آموزشی شما با بیش از ۱۸ نوع کیک ساد، کیک مجلسی و کیک تولد آشنا خواهید شد که تماما از بهترین و به روز ترین کیک های  است.

 

 

دوره تخصصی تزیین کیک به طور فشرده

کیک پزی و تزیین تخصصی کیک 

کلاس های آموزش کیک در تهران 

کلاس کیک پزی و تزیین کیک

شما به دو روش می توانید در کلاس های کیک پزی و تزیین کیک آموزشگاه شیرینی پزی وانیل تهران شرکت کنید.

 

کلاس آموزش کیک و تزئین کیک بصورت حضوری و کلاس آموزش کیک پزی فنی حرفه ای بصورت آنلاین و مجازی. برای ثبت نام در کلاس های حضوری و یا آموزش آنلاین کیک پزی از فرم ثبت نام همین صفحه استفاده کرده و به آنلاین بودن یا حضوری بودن دوره توجه کنید.

 

کلاس های آموزش کیک

کلاس حضوری آموزش انواع کیک های ساد، مجلسی و کیک تولد به دو شکل کلاس عمومی و  کلاس خصوصی برگزار می شود.

 

در هر دو کلاس آموزش کیک  سرفصل های دوره آموزش کیک ساز ترساز در بهترین آموزشگاه کیک پزی تهران  یکی بوده و از نظر محتوایی تفاوتی بین این دوره وجود ندارد، اما مسلما در آموزش کیک پزی خصوصی، زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریعتر و بهتر جلو خواهد رفت. البته نباید فراموش کرد که هزینه کلاس های خصوصی به مراتب بالاتر خواهد بود.

 

تعداد افراد در دوره آموزش کیک پزی و دوره تخصصی تزیین کیک خصوصی و نیمه خصوصی ۱ تا ۳ نفر می باشد و در کلاس های عمومی آموزش کیک ساز و ترساز، حداقل ۴ نفر است.

 

مدت دوره آموزش تخصصی کیک پزی در آموزشگاه وانیل تهران بصورت فشرده و  طی ۳ روز می باشد.  طی این  ۳ روز  کارآموزان به تمام شیوهای طرز تهیه انواع کیک های مجلسی و بین المللی مسلط خواهند شد.

 

بصورت کلی این دوره شامل مفاهیم زیر است

 

آشنایی و کار با وسایل و مواد اولیه کیک پزی

پخت کیک

فیلینگ و خامه کشی کلیک

تزیین تخصصی کیک

سرد کردن و نگهداری از کیک

لیست کامل سرفصل این دوره را در ادامه مطالعه فرمایید.

 

آموزش کیک پزی در تهران

کلاس تزیین کیک در تهران 

صفر تا صد کیک پزی 

دوره تخصصی تزیین کیک به طور فشرده

در دوره تخصصی تزیین کیک به طور فشرده که قسمتی از دوره کیک ساز و ترساز آموزشگاه شیرینی پزی وانیل تهران است، شما بصورت تخصصی با آموزش تزئین کیک به کمک خمیر فوندانت، خمیر شکلات، خمیر مارسیپان، کرم کره ای، پوشش ژله ای و کار با خامه آشنا خواهید شد.

 

آموزش آنلاین کیک پزی و تزیین تخصصی کیک

در دوره آموزش آنلاین کیک پزی و تزیین تخصص کیک، کارآموزان می توانند بصورت آنلاین و با استفاده از یک سیستم کامپیوتری و یا یک موبایل در دوره آموزش کیک پزی فنی حرفه ای شرکت کنند. مراحل و شیوه شرکت در این دوره را مسئولین ثبت نام در آموزشگاه وانیل تهران به اطلاع شما خواهند رساند.

 

چیزی که برای حضور در این دوره بسیار واجب است، مناسب بودن سرعت اینترنت و  یک سیستم و یا موبایل بی نقص است.

 

فیلم دوره کیک ساز تر ساز

در این قسمت برای آن که شما بیشتر با روند برگزاری کلاس آموزش کیک پزی حرفه ای آشنا شوید فیلم دوره را برای شما قرار داده ایم. در این دوره برترین اساتید حضور دارند و به صورت کاملا عملی موارد را به شما آموزش میدهند. اگر سوالی در مورد نحوه برگزاری کلاس دارید میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند.

 

دوره کیک ساز ترساز با مدرک فنی و حرفه ای

یکی از مهمترین ویزگی های حضور در دوره های آموزشگاه کیک پزی وانیل تهران ارائه مدرک فنی و حرفه ای به کارآموزان شرکت کننده در دوره است.

 

لازم به ذکر است که آموزشگاه وانیل تهران زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای مشغول به کار بوده، و به همین جهت علاوه بر مدرک معتبر فنی حرفه ای دوره آموزش کیک پزی فنی حرفه ای، به تمام فراگیران دوره آموزش کیک پزی در تهران، بعد از گذرندان کامل دوره، مدرک داخلی معتبر و قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف نیز تقدیم می نماید.

 

از مزایای مدرک فنی و حرفه ای دروه کیک ساز ترساز  می توان به بین المللی بودن و قابل استناد بودن آن در کشورهای مختلف اشاره کرد.

 

هزینه کلاس کیک پزی و تزیین کیک

همانطور که گفته شد دوره تخصصی پخت و تزیین کیک در تهران که یک دوره جامع می باشد، در دو نوع کلاس حضوری و آنلاین برگزار می گردد. همچنین کلاس های حضوری خود به دو شکل خصوصی و عمومی برگزار می شود.

 

توجه داشته باشد که قیمت کلاس آموزش کیک پزیه و دوره تخصصی تزیین کیک در تهران بصورت خصوصی و عمومی با هم متفاوت می باشد، که قیمت آنها به شرح زیر است:

 

هزینه آموزش خصوصی کیک پزی

هزینه کلاس آموزش کیک خصوصی، بصورت ساعتی محاسبه می گردد.

 

در این نوع کلاس ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب آشپزی سنجیده شده، و باتوجه به آن، آموزشگاه کیک پزی وانیل تهران مدت زمان دوره آموزشی طرز تهیه انواع کیک ساده و مجلسی را برای آموزش کامل کیک ساز و ترساز مشخص می کند. علاوه بر آن در صورت نیاز کارآموز می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و تمرین رزرو کند.

 

ضمن این که هزینه در نظر گرفته شده برای کلاس های خصوصی آموزش کیک ساز و ترساز ساعتی ۵۰۰ هزار تومان است.

 

قیمت کلاس عمومی آموزش کیک ساز و ترساز

قیمت کلاس عمومی آموزش کیک ساز و ترساز، با توجه به سرفصل ها و قیمت اعلام شده توسط سازمان فنی حرفه ای ( معمولا کمتر ) مشخص می شود.

 

هزینه دوره ی عمومی آموزش تخصصی پخت و تزیین کیک : ۲/۴۰۰/۰۰۰ تومان می باشد.

 

ما در آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران سعی کرده ایم همواره هزینه دوره های آموزش شیرینی پزی را همانند سایر دوره های خود پایین تر از سایر مراکز در نظر بگیریم، چراکه هدف ما پرورش نیروی کار حرفه ای و متخصص در حوزه های مختلف می باشد.

 

پیشنهاد ویژه: اگر به آشپزی حرفه ای علاقمند هستید، دوره پر کاربرد آموزش کباب زنی و تخته کاری می تواند گزینه خوبی برای ورود به دنیای جذاب آشپزی حرفه ای باشد.

بازار کار کیک ساز ترساز

اگر گشت و گذار کوتاهی در شیرینی فروش ها و قنادی های باکلاس شهر داشته باشید می فهمید که یک کیک ساز و ترساز حرفه ای چقدر برای شیرنی پزی ها، قنادی ها و کافی شاپ های باکلاس و معتبر مهم است. هرچند خود شما هم در مهمانی های به جذاب بودن و تاثیرگذاری کیک های مجسلی و خوشمزه به عنوان دسر در سفره پی بده اید.

 

بنابراین تردید نکنید. شرکت در  دوره آموزشی کیک ساز و ترساز فنی حرفه ای  و  یادگیری سرفصل های آن علاوه بر اینکه، برای زندگی شخصی شما به عنوان یک انسان معمولی که گاها آشپزی می کند موثر است، قطعا در زندگی شما بعنوان یک شیرین پز یا علاقمند به کار در حوزه شیرینی پزی و قنادی تاثیر بسزایی خواهد داشد.

 

ما منتظر شما هستیم. از افراد مبتدی تا شیرینی پزها و قنادی های می توانند در این دوره شرکت کرده و مفاهیم و استانداردهای اصولی تهیه و پخت انواع کیک را آموزش ببینند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس گرفته و یا از صفحه چت تدارک دیده شده در گوشه چپ همین صفحه استفاده کنید.

 

سرفصل دوره صفر تا صد کیک پزی 

هزینه آموزش خصوصی کیک پزی 

آموزش برش و تزیین تخصصی کیک 

سرفصل دوره صفر تا صد کیک پزی (استاندارد فنی و حرفه ای)

سرفصل دوره صفر تا صد کیک پزی در آموزشگاه شیرینی پزی وانیل تهران علاوه بر اینکه بر اساس استاندارد فنی و حرفه تدوین شده، شامل  یک سری سرفصل های بازارکاری نیز می باشد.

 

پاک کردن و شستشوی مواد اولیه و وسایل کیک پزی

آشنایی با مواد اولیه و وسایل مور نیاز کیک پزی.

 

آموزش اندازه گیری حجم مواد و توزین مواد اولیه کیک پزی

آشنایی با انواع ترازو ها و یادگیری واحد های اندازه گیری. آموزش اصول توزین مواد اولیه کیک پزی.

 

آموزش الک کردن و مخلوط کردن مواد اولیه خمیر کیک

آشنایی با مواد اولیه تشکیل دهنده انوع کیک های تر و آشنایی با میزان مواد مورد نیاز در انواع کیک ها. آشنایی با شیوه مخلوط کردن مواد اولیه پخت کیک و اصول کار کردن با وسایل مربوطه.

 

یادگیری فرمولاسیون کیک اسفنجی برای تولد و مهمانی ها

 

آموزش کار با ابزار کیک سازی

نحوه صحیح استفاده از گردون و پالت و کارتک وچاقو اره ایی و…. و انواع آن

 

آموزش قالب گیری کیک

آشنایی با انواع قالب ها و شیوه استفاده و آماده کردن آنها برای خمیر کیک.

 

آموزش استفاده از فر و توانایی کنترل مدت زمان پخت کیک

آشنایی با درجه حرارت پخت انواع کیک ساده، مجلسی و بین المللی و اصول کنترل مدت زمان پخت کیک.

 

پخت کیک اسفنجی

همراه با تمام نکات ریز و مهم

 

آموزش آستر کشی و فیلینگ گذاری و برش

آموزش خامه کشی حرفه ای

آموزش شیوه خنک کردن کیک پخته شده

آشنایی با روشها و ابزار های خنک کردن کیک پخته شده.

 

آموزش برش و تزیین تخصصی کیک

معرفی مواد و ابزار مورد نیاز برای تزیین تخصصی کیک.

 

آشنایی با خامه، شکلات، پودر خامه، فوندانت، انواع کرم، انواع کرم رنگ، زله، آگار، رویه عسلی و دانه های روغنی و…

 

آموزش اصول آماده کردن کیک برای برش و تزیین. آموزش خامه کشی یا استفاده از کرم. آموزش استرکشی و پایه گذاری برای کیک های چند طبقه.

 

شناخت و کار با انواع رنگ های خوراکی

 

یادگیری اصول تهیه و استفاده از شربت برای مرطوب کردن کیک تر و آموزش تهیه و استفاده از انواع کرم ( کرم وانیلی، کرم پرتقالی، کرم شکلاتی، کرم پاتی سیر و…) برای پر کردن وسط کیک.

 

آموزش کار با پالت، کاردک و کلیه نکات در مورد خامه و خامه کشی و روش نگهداری خامه

آموزش تزیین کیک با شکلات

کار با شکلات و ساخت گوی ها شکلاتی و…

 

آموزش کار با مولد فوندانت

در حد شناخت و دکور کیک

 

آموزش ایزومالت و کار با ایزومالت

جهت تزیین کیک

 

نگهداری کیک پس از پخت و تزئین

آشنایی با انواع تجهیزات خنک کننده و شرایط نگهداری و اصول بسته بندی کیک های مختلف.

 

آموزش پخت شیرینی های تر و خامه ای به صورت کاملا حرفه ایی

نون خامه ایی، رولت، لطیفه، ترمیوه ایی

 

 

عکسهای دوره آموزش کیک صفر تا صد

در ادامه بخشی از تصاویر و فیلم های کارگاه آموزش کیک با حضور کارآموزان این دوره قرار داده شده است. فیلم های موجود حاوی نظرات کارآموان در مورد دوره آموزش کیک صفر تا صد است.

 

عکس دوره آموزش کیک صفر تا صد

 

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : آموزشگاه آشپزی ، آموزش آشپزی ، آموزشگاه شیرینی پزی، کلاس آموزش کیک و دسر، آموزش شیرینی، آموزش کیک، آموزش انواع کیک، آموزش کیک فوندانت، کلاس آموزش کیک، آموزش تزیین کیک، آموزش کیک پزی، آموزش پخت کیک، آموزش فنی حرفه ای، آموزش شیرینی تر، آموزش شیرینی پزی حرفه ای، آموزش هنری
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-44779892
بروز رسانی 5 هفته قبل