کلاس آموزش دکور کیک فوندانتی

کلاس آموزش دکور کیک فوندانتی در آکادمی آشپزی وانیل تهران به صورت یک دوره فشرده برگزار می شود و آموزشگاه کیک پزی و شیرینی پزی وانیل تهران پذیرای علاقه مندان به یادگیری دکور کیک پیشرفته می باشد. شما در دوره آموزش دکور پیشرفته می‌ توانید به صورت فشرده بهترین مدل های دکور کیک را یاد بگیرید.

آموزشگاه آشپزی :
وانیل تهران
شماره تماس :
02144779298

توضیحات خدمت

کلاس آموزش دکور کیک فوندانتی،آموزش کیک تولد،آموزش کیک خانگی،آموزش کیک ساده،آموزش کیک اسفنجی،کیک ساده اسفنجی،آموزشگاه شیرینی،آموزش شیرینی،آموزش کیک،آموزشگاه کیک،آموزش انواع کیک،آموزش کیک و شیرینی،دوره آموزش شیرینی،آموزش شیرینی پزی،دوره شیرینی پزی،آموزش دکور کیک،کلاس آموزش کیک،دوره کیک و شیرینی پزی،آموزش فوندانت کیک،آموزش شیرینی و کیک پزی،آموزش های کیک پزی،آموزش کیک و شیرینی پزی،آموزش کیک فوندانت،کلاس آموزش کیک فوندانت،دوره آموزشی مقدماتی فوندانت،دوره آموزش کیک،آموزش کیک های حرفه ای،آموزش حرفه ای کیک و شیرینی،کلاس های آموزش کیک،آموزش دوره کیک و شیرینی پزی،کلاس شیرینی پزی،کلاس آموزش کیک و شیرینی،آموزش تزیین کیک،آموزش کیک خامه ای،کلاس های شیرینی پزی،کلاس آموزش شیرینی پزی

 

کلاس آموزش دکور کیک فوندانتی یک دوره جذاب برای علاقمندان به دکوراتوری کیک است. اگر به دوره های دکوراتوری کیک علاقمند هستید، پیشنهاد می کنیم حتما در این دوره شرکت کنید. چرا؟

 

آموزش حرفه ای

استاد حرفه ای

آموزشگاه حرفه ای

تجهیزات به روز

مدرک بین المللی

شما با حضور در دوره آموزش دکور کیک فوندانتی می توانید انواع دکورهای مختلف کیک را آموزش ببینید.

 

لازم به ذکر است تهیه مواد اولیه و ابزار و تجیهزات دوره آموزشی به عهده آموزشگاه میباشد و کارآموزان میتوانند بدون کوچکترین نگرانی در این دوره شرکت کنند.

 

این دوره به صورت ورکشاپ برگزار میشود و کارآموزان به صورت کاملا عملی مباحث را زیر نظر برترین اساتید کشور آموزش میبینند.

 

در این صفحه می توانید تعدادی از دکورهای کیک پیشرفته را که توسط اساتید مجرب آموزشگاه شیرینی پزی وانیل تهران تهیه شده است مشاهده کنید. همچنین در ادامه می توانید قسمتی از فیلم آموزش دکور کیک آموزشگاه کیک پزی وانیل تهران تهیه شده است را مشاهده کنید.

 

 پیشنهاد ویژه: اگر با شیوه های کیک پزی آشنا نیستید، حتما قبل از این کلاس در دوره آموزش کیک پزی حرفه ای شرکت کنید. برای اطلاع از قیمت کلاس کیک پزی با ما تماس بگیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزش دکور کیک

کلاس آموزش دکور کیک در آکادمی آشپزی وانیل تهران به صورت یک دوره فشرده برگزار می شود و آموزشگاه کیک پزی و شیرینی پزی وانیل تهران پذیرای علاقه مندان به یادگیری دکور کیک پیشرفته می باشد. شما در دوره آموزش دکور پیشرفته می‌ توانید به صورت فشرده بهترین مدل های دکور کیک را یاد بگیرید.

 

اگر شما قصد دارید که یک قنادی و یا شیرینی فروشی راه اندازی کنید، شرکت در دوره های دکوراتوری کیک به شما بسیار توصیه می شود زیرا می توانید با نکاتی که در این دوره آموزش داده می شود بهترین کیک ها را تزیین کنید و از این راه کسب درآمد داشته باشید.

 

البته مهم ترین قسمت کار بعد از یادگیری امکان دریافت مدرک بین المللی دکور کیک است که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

 

این دوره به صورت فشرده برگزار می شود و نیازی نیست که نگران زمان خود برای حضور در کلاس در روزهای مختلف باشید. شما می توانید در یک مدت زمان استاندارد تمامی نکات مربوط به آموزش تزیین کیک را مطابق با جدیدترین روشهای دنیا آموزش ببینید.

مدرک بین المللی دکور کیک

آموزشگاه شیرینی پزی و کیک پزی وانیل تهران زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای مشغول به کار بوده و علاوه بر برگزاری کلاس تزیین کیک در تهران، مدرک فنی حرفه ای نیز اعطا می کند. این مدرک یک مدرک بین المللی بوده و در اکثر کشور های دنیا معتبر است. برای اطلاع از شیوه دریافت مدرک فنی حرفه ای با شماره های آموزشگاه تماس بگیرد. ۰۲۱۶۶۹۱۹۶۳۴ الی ۶

 

مدرک بین المللی دکور کیک

مدرک بین المللی دکور کیک

مدرک بین المللی دکور کیک

مزایای آموزش دکور کیک

در صورتی که شما در دوره های دکور کیک وانیل تهران شرکت کنید میتوانید صفر تا صد دکور و تزیین کیک را مطابق با جدیدترین تکنیک ها یاد بگیرید و با دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای برای ورود به بازار کار آماده شده و از مهارت های کسب شده در این دوره آموزشی کسب درآمد داشته باشید.

 

در انتهای دوره آموزشی دکور کیک میتوانید به عنوان یک دکوراتور کیک حرفه ای تمام نکات و ترفندها را به کار گرفته و با بهره گیری از قوه خلاقیت خود کیک های جذاب و منحصر به فردی تهیه کنید.

 

 

 

کلاس دکور کیک پیشرفته

آموزشگاه کیک پزی و شیرینی پزی وانیل تهران برای شما عزیزان دو نوع کلاس آموزش دکور کیک پیشرفته تدارک دیده است.

 

شما می توانید برای یادگیری تزیین کیک هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین و مجازی از محتوای آموزشی که توسط اساتید مجرب و ماهر آموزشگاه شیرینی پزی و کیک پزی وانیل تهران برگزار می شود بهره مند شوید.

 

میتوانید از فرم ثبت نام که در قسمت پایین صفحه قرار داده شده است اقدام به ثبت نام برای حضور در کلاس آموزش تزیین کیک پیشرفته نمایید فقط در هنگام ثبت نام به آنلاین بودن و یا حضوری بودن دوره دقت داشته باشید.

 

برای شرکت در کلاسهای حضوری آموزش دکور کیک پیشرفته میتوانید در کلاسهای عمومی و خصوصی وانیل تهران شرکت نمایید.

 

تمامی محتوای آموزشی کلاسهای عمومی و خصوصی یکسان بوده و کوچکترین تفاوتی با یکدیگر ندارند و تنها ویژگی که این دو کلاس را از یکدیگر حمایت کرده است تعداد افرادی است که در این کلاس ها شرکت می کنند.

 

قطعاً شما در کلاس خصوصی تزیین کیک فضای بهتری برای آموزش خواهید داشت و به راحتی می توانید تمامی ابهاماتی را که در آموزش برای شما وجود دارد را برطرف نمایید.

 

تعداد افرادی که در کلاس‌های خصوصی شرکت می‌کنند می ‌تواند از یک نفر تا سه نفر متغیر باشد و برای کلاس‌های عمومی حداقل ۴ نفر باید حضور داشته باشند تا این کلاس برگزار شود.

 

 پیشنهاد ویژه: اگر به دوره های شیرنی پزی و کیک پزی علاقمند هستید، می توانید سایر دورهای آموزشگاه شیرینی پزی وانیل تهران بخصوص آموزش دسرهای بین المللی را بررسی کنید. یک عالمه دوره خوشمزه در انتظار شماست.

کلاس دکور کیک پیشرفته

کلاس دکور کیک پیشرفته

کلاس دکور کیک پیشرفته

آموزش آنلاین دکور کیک پیشرفته

برای آموزش آنلاین دکور که پیشرفته نیاز است که شما به یک اینترنت پرسرعت و همچنین یک سیستم کامپیوتری و یا گوشی موبایل دسترسی داشته باشیم تا به راحتی بتوانید از محتوای آموزشی آموزش آنلاین برای شما عرضه می شود بهره مند شوید. علاقمندان به یادگیری تزیین کیک می‌توانند جهت شرکت و تکمیل مراحل ثبت نام با همکاران ما در آموزشگاه شیرینی پزی و کیک پزی وانیل تهران تماس گرفته و از مشاوره آنها جهت شرکت در تمامی دوره ها بهره مند شوند.

 

هزینه آموزش دکور کیک پیشرفته

برای مطلع شدن از هزینه آماده شده که پیشرفته ابتدا باید نوع کلاسی را که قصد دارید در آن شرکت کنید مشخص کنید. هزینه آموزش عمومی و خصوصی از یکدیگر متفاوت هستند.

 

هزینه کلاس عمومی آموزش دکور کیک پیشرفته

 

هزینه در نظر گرفته شده برای کلاس عمومی دکور کیک پیشرفته ۲٫۹۰۰٫۰۰۰ هزار تومان است.

 

هزینه آموزش دکور کیک عمومی در وانیل تهران مناسب تر از سایر آموزشگاه ها میباشد و شما میتوانید با پرداخت هزینه ای کمتر به صورت عملی تمام تکنیک ها را یاد بگیرید و با دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای به سرعت وارد بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشید.

 

هزینه کلاس خصوصی آموزش دکور کیک پیشرفته

 

هزینه کلاس خصوصی دکور کیک پیشرفته که به صورت ساعتی محاسبه می شود ساعتی ۷۰۰ هزار تومان است.

 

هزینه آموزش دکور کیک خصوصی باتوجه به کیفیت و سرعت تدریس در آموزش خصوصی بسیار مناسب میباشد و شما در این دوره خصوصی میتوانید تمام مشکلات تان را از برترین اساتید بپرسید و به صورت کاملا عملی این حرفه را در مدت زمان کوتاهتری باتوجه به استعدا خود یاد بگیرید.

 

جهت استعلام هزینه آموزش دکور کیک پیشرفته با شماره 09190345902 تماس حاصل نمایید .

 

سرفصل دوره آموزش تزیین کیک

تمامی سرفصل دوره آموزش دکور کیک پیشرفته که در آموزشگاه کیک پزی و شیرینی پزی وانیل تهران آموزش داده می شود طبق استانداردهای سازمان فنی و حرفه ای می باشد و زمان آموزش نیز طبق استانداردهای تعیین شده توسط موسسه فنی و حرفه ای تعریف شده است.سرفصلهای دوره آموزش تزیین کیک پیشرفته به صورت فشرده برگزار می شود به شکل زیر می باشد.

 

🎂 پخت کیک شیفون

🎂 سس براق فرانسوی

🎂 روکش پوسماری

🎂 سس ترک

🎂 نماترک

🎂 گاناش کشی صحیح

🎂 خامه کشی صحیح

🎂 نحوه درست کردن تاپر عروسک

🎂 رافل

🎂 گیپور

🎂 فیلینگ گذادی صحیح کیک

🎂 خزه خوراکی

🎂 توری مرجانی ۲نوع

🎂 استنسیل

🎂 رایس پیپر

🎂 ویپر پیپر

🎂 کار با انواع ملد ها

🎂 چاپ خوراکی

🎂 نحوه طبقه گذاری صحیح کیک

🎂 برش صحیح کیک

🎂 ایزومالت گوی ایزومالتی

🎂 کار بر روی ماکت

 

 

 

آموزش تزیین کیک با فوندانت

امروزه کیک هایی که با فوندانت تزیین شده اند طرفداران بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده اند و یک دکوراتور کیک حرفه ای باید نحوه تزیین کیک با فوندانت را به طور کامل بداند.

 

در این مرحله آموزش تزیین کیک با فوندانت و خامه را بصورت کامل یاد خواهید گرفت. در انتها همه کار آموزان اینکه چگونه کیک را با خمیر فوندانت کاور کنیم را فرا گرفته اند.

 

مهمترین مزیتی که آموزش تزیین کیک با فوندانت وانیل تهران دارد این است که به شما ایده های فوق العاده برای تزیین کیک های مناسبتی میدهد و شما میتوانید با ذهنی باز برای ورود به این حوزه کاری اقدام کنید.

 

در این دوره شما به صورت عملی تزیین کیک تولد و تزیین کیک خانگی با فوندانت را یاد میگیرید و میتوانید به صورت حرفه ای تر وارد بازار رقابت دکوراتوری کیک شوید.

 

آموزش تزیین کیک با شکلات

در این مرحله فرم دادن شکلات برای تزیین کیک و همچنین تزیین کیک شکلاتی ساده و مجلسی را فرا خواهید گرفت.

 

البته که همیشه تزیین کیک با شکلات مد نظر نیست و شما باید یاد بگیرید که چطور شکلات فرم گرفته خوشمزه تهیه کنید که کیک شما علاوه بر ظاهر جذاب و فریبنده طعم خوشایندی نیز داشته باشد.

 

در دوره آموزش دکور کیک شما نحوه تزیین کیک خانگی و تزیین کیک تولد با شکلات را یاد میگیرید و کیک های حرفه ای برای جلب مشتریان بیشتر، تهیه میکنید.

 

آموزش تزیین کیک با ماسوره

آشنایی با انواع ماسوره و آموزش کار با انواع ماسوره ها و همچنین تزیین کیک با ماسوره سه بعدی جزئی از آموزشهای این قسمت است.

 

مهمترین کاری که یک دکوراتور کیک باید انجام دهد این است که نحوه دست گرفتن ماسوره و کار با انواع ماسوره را بلد باشد و بتواند با استفاده از طرح های آماده و یا با بهره گیری از قوه خلاقیت خود بهترین و جذاب ترین کیک ها را تهیه کند.

 

تزیین کیک تولد پیشرفته

همه آموزش های فوق در نهایت برای آموزش تزیین کیک تولد مردانه و دخترانه در کنار هم باعث یادگیری کام آموزش تزیین کیک خواهد شد.

 

دکوراتور کیک چیست

در خارج از ایران، دکوراتور کیک یک مهارت حرفه ای و تخصصی است. البته در ایران نیز اخیرا این مهارت تبدیل به حرفه ای شده که علاقمندان زیادی داشته و آقایان و خانم های هنرمند زیادی در زمینه دکوراسیون کیک فعالیت دارند.

 

دکوارتور کیک یا همان دیزاینر کیک فردی با دید هنری است که با تمام روش های تزئین کیک آشناست. این فرد می تواند حتی در کیک پزی هیچ مهارتی نداشته باشد و آن کار را به فرد دیگری بسپارد.

 

یک دیزاینر کیک با تمام روش هایی که میتوان برای دکور کیک استفاده کرد آشنایی دارد و هر روز به دنبالا کسب تجربه های بیشتر در این حوزه است تا بتواند با خلاقیت خود و دانستن جدیدترین تکنیک های تزیین کیک مشتریان بیشتری را جلب کند.

 

یک دکوراتور کیک باد بتواند گیپور خوراکی برای کیک هایی که طرح کلاسیک دارند تهیه کند و باید توانمندی لازم برای تهیه گل های شکری و تهیه کیک های معلق و ضد جاذبه را داشته باشد.

 

ما در این دوره سعی می کنیم تا بهترین روش های دکور کیک را به شما بیاموزیم تا به راحتی مدرک دکوراتیو کیک را اخذ نمایید. مدرک دکوراتور کیک مجتمع فنی وانیل تهران یک مدرک بین المللی بوده و برای مهاجرت بسیار مفید خواهد بود.

 

 پیشنهاد ویژه: اگر به دوره های کیک پزی علاقمند هستید، دور خوشمزه و حرفه ای آموزش کیک کافی شاپی را از دست ندهید.

فیلم آموزش تزیین کیک

در این قسمت شما می توانید بخشی از فیلم آموزش دکور کیک آموزشگاه شیرینی پزی و کیک پزی وانیل تهرانرا مشاهده کنید و تا حدودی با نحوه آموزش اساتید در دوره آموزش تزیین کیک آشنا شوید.

 

لازم به ذکر است که فیلم مربوطه پس از تدوین نهایی به زودی در این قسمت درج خواهد شد.

 

با شرکت در دوره آموزش تزیین کیک می توانید انواع تزیین و دکوراسیون متناسب با مناسبت های خاص یاد گرفته و علاوه بر آن، مدرک دکوراتیو کیک دریافت کنید.

 

 

سایر سرفصل دوره:

 

🍰 تکنیک استنسیل

🍰 گل رز باترکریم

🍰 کار با ابزار فوندانت

🍰 نصب دکور فوندانت روی کاور خامه

🍰 تکنیک برفی روی خامه

🍰 حباب کریستالی

🍰 تکنیک پوسته سنگ کهکشانی

🍰 توپ شکلاتی

🍰 آموزش خامه فرم گرفته

🍰 خامه کشی با پلکسی

🍰 خامه کشی بدون پلکسی

🍰 کاور گاناش

🍰 خزه خوراکی

🍰 تکنیک تنه درخت

🍰 باترکریم

 

 

 

مهمترین مزیت آموزش دکور کیک در آموزشگاه شیرینی پزی وانیل تهران این است که مواد اولیه و ابزار در اختیار تمام کارآموزان قرار میگیرد و شما میتوانید به صورت کاملا عملی تکنیک های آموزش داد ه شده در کلاس را پیاده سازی کنید و نگران مواد اولیه و تجهیزات مصرفی نباشید.

 

دیگر مزیت آموزش تزیین کیک در وانیل تهران هزینه مناسب و پایین دوره میباشد. شما میتوانید با نصف هزینه ای که برای یادگیری همین تکنیک ها در سایر آموزشگاه ها میکنید تزیین کیک تولد ، تزیین کیک خانگی، تزیین کیک شکلاتی و انواع دکور کیک را یاد بگیرید و به صورت کاملا عملی مهارت لازم را در این دوره کسب کنید.

 

مزیت دیگر آموزش دکور کیک پیشرفته در وانیل تهران این است که دسترسی به این آموزشگاه بسیار راحت بوده و شما میتوانید از هرجای تهران به این آموزشگاه دسترسی داشته باشید.

 

از دیگر مزایای این دوره آموزشی این است که در کلاس تجهیزات مدرن برای مشاهده فعالیت های انجام شدده توسط استاد موجود میباشد و شما میتوانید به طور کامل از طریق دوربین های نصب شده در کلاس در جریان جزییات کار های صورت گرفته توسط مدرس باشید.

 

کیفیت بالای آموزش مهمترین مزیتی است که ترجیح دادیم باتوجه به اهمیت موضوع آن را در نکات آخر ذکر کنیم. ما برترین اساتید تهران را گرد هم آورده ایم تا به روزترین تکنیک ها را به شما آموزش دهند و شما بتواند به راحتی از مهارت های کسب شده در این دوره های آموزشی کسب درآمد داشته باشید.

 

اینستاگرام ایده تزیین کیک

اگر به دنبال پیج اینستاگرامی هستید که به شما بهترین ایده ها را برای تزیین کیک بدهد و در آن پیج آموزش های به روز و کاربردی دریافت کنید پیشنهاد میکنیم حتما از پیج آشپزی آموزشگاه وانیل تهران دیدن کنید.

 

ما در صفحه اینستاگرام ایده تزیین کیک وانیل تهران آموزش های مفیدی که برای علاقه مندان به این حوزه جذاب باشد را منتشر میکنیم و شما میتوانید رضایت کارآموزانی که برای دوره های مختلف شیرینی پزی و کیک پزی به آموزشگاه ما مراجعه میکنند را در این صفحه اینستاگرام مشاهده کنید.

 

توضیحات بیشتر در مورد دوره آموزش دکور کیک پیشرفته

 

دوره آموزش دکور کیک پیشرفته به صورت فشرده برگزار می‌شود و شما در این دوره می توانید تمامی تزیین های مدرن و پیشرفته ای را که در آموزش‌های دکور کیک که در سراسر دنیا آموزش داده می شود را یاد بگیرید.

 

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : آموزشگاه آشپزی ، آموزش آشپزی ، آموزشگاه شیرینی پزی، کلاس آموزش کیک و دسر، آموزش شیرینی، آموزش کیک، آموزش انواع کیک، آموزش کیک فوندانت، کلاس آموزش کیک، آموزش تزیین کیک، آموزش کیک پزی، آموزش پخت کیک، آموزش فنی حرفه ای، آموزش شیرینی تر، آموزش شیرینی پزی حرفه ای، آموزش هنری
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-44779892
بروز رسانی 5 هفته قبل