قیمت کلاس کیک پزی در تهران

قیمت کلاس کیک پزی در تهران ، قیمت کلاس کیک پزی وانیل تهران ، هزینه کلاس شیرینی پزی ، کلاسهای شیرینی پزی فنی حرفه ای در تهران ، بهترین سایت آموزش کیک پزی ، آموزشگاه شیرینی پزی با مدرک بین المللی در تهران هزینه کلاس شیرینی پزی در غرب تهران ، هزینه کلاس شیرینی پزی در تهران ، دوره های شیرینی پزی آکادمی آشپزی وانیل ، هزینه کلاس شیرینی پزی در جنت آباد ، هزینه کلاس شیرینی پزی در کرج ، کلاسهای شیرینی پزی

آموزشگاه آشپزی :
وانیل تهران
شماره تماس :
02144779298

توضیحات خدمت

قیمت کلاس کیک پزی در تهران ، قیمت کلاس کیک پزی وانیل تهران ، هزینه کلاس شیرینی پزی ، کلاسهای شیرینی پزی فنی حرفه ای در تهران ، بهترین سایت آموزش کیک پزی ، آموزشگاه شیرینی پزی با مدرک بین المللی در تهران هزینه کلاس شیرینی پزی در غرب تهران ، هزینه کلاس شیرینی پزی در تهران ، دوره های شیرینی پزی آکادمی آشپزی وانیل ، هزینه کلاس شیرینی پزی در جنت آباد ، هزینه کلاس شیرینی پزی در کرج ، کلاسهای شیرینی پزی فنی حرفه ای در تهران ، آموزشگاه شیرینی پزی نی نی سایت ، هزینه کلاس خامه کشی ، هزینه کلاس شیرینی پزی در دهکده المپیک

آموزش کیک

آموزش شیرینی

آموزشگاه شیرینی

آموزش شیرینی پزی

آموزش کیک و شیرینی

آموزشگاه کیک

آموزش انواع کیک

دوره آموزش شیرینی

دوره آموزش کیک

آموزش کیک پزی

آموزشگاه کیک پزی

آموزشگاه کیک و شیرینی

آموزشگاه شیرینی و کیک

آموزش کیک و شیرینی پزی

دوره شیرینی پزی

دوره آموزش شیرینی پزی

آموزش کیک سازی

آموزش تزیین کیک

آموزش های کیک پزی

آموزشگاه شیرینی پزی با مدرک بین المللی

آموزش شیرینی پزی حرفه ای

آموزش کیک فوندانت

آموزشگاه قنادی

قیمت کلاس کیک پزی در تهران 

آموزش آشپزی کیک

آموزشگاه های شیرینی پزی

آموزش کیک شیرینی پزی

دوره های شیرینی پزی

آموزش دکور کیک

آموزش شیرینی و کیک پزی

آموزش کیک های حرفه ای

آموزش انواع کیک و شیرینی

دوره کیک و شیرینی پزی

دوره آموزش کیک پزی

کلاس آموزش کیک

آموزش کیک تولد

اکثر افراد علاقه دارند که کیک و شیرینی های مورد نیاز خود را در خانه به وسیله خودشان پخت کنند تا از کیفیت و سلامت آن مطمئن باشند. در این میان تهیه انواع کیک های ساده مجلسی و کیک تولد از طرفداران زیادی برخوردار است. بنابریان با آموزشگاه شیرینی پزی وانیل تهران تهران همراه باشید تا در مورد بهترین دوه آموزش کیک پزی حرفه ای در غرب تهران اطلاعات لازم را کسب کنید. شما در این دوره تبدیل به یک کیک ساز ترساز می شویداگر علاقمند کیک پزی و شیرینی پزی در تهران- باشید و بخواهید در دوره های آموزش کیک پزی تهران شرکت کنید برایتان قیمت کلاس کیک پزی مهم می شود. و آنچه که شاید مشاهده کنید قیمتهای مختلف آموزش کیک پزی است . قیمتهایی که بسته به شهر و منطقه شما و اینکه آموزش دهده چه کسی است متفاوت است . از صد هزار تومان تا چند میلیون تومان . در این نوشتار بطور اختصاصی به قیمت کلاس کیک پزی می پردازیم و در ادامه راهکارهایی را به شما برای انتخاب بهترین قیمت کلاس کیک پزی در شهر تهران ارایه می دهم.

 

تفاوت هزینه ها و قیمت کلاس کیک پزی

امروزه حتی دیده می شود که برای جذب هنرجو ، کلاس های رایگان هم تشکیل می شود و یک رسپی عمومی را در همه جا به رایگان در دسترس است به هنرجو می دهند و هنرجو کلی ذوق و شوق می کند. اما در دنیای حرفه ای کیک پزی ، رسپی ها ی کیک دارای انواع مختف در طعمهای متنوع هستند و مطمنا در هیچ کلاسی همه این تنوع را نمی شود تحت پوشش قرار داد و یا یاد گرفت.

 

پس اختلاف قیمت ها یکی ناشی از همین تنوع است . اگر می خواهید بصورت حرفه ای کیک پز شوید باید دائما در حال بروزرسانی خود باشید . اما هزینه سنگین کلاس های حضوری و نداشتن تنوع نمی تواند راهکار مناسبی برای شما باشد. پس راهکار چیست ؟

هزینه کلاس کیک پزی و تزیین کیک

همانطور که گفته شد دوره تخصصی پخت و تزیین کیک در تهران که یک دوره جامع می باشد، در دو نوع کلاس حضوری و آنلاین برگزار می گردد. همچنین کلاس های حضوری خود به دو شکل خصوصی و عمومی برگزار می شود.

 

توجه داشته باشد که قیمت کلاس آموزش کیک پزیه و دوره تخصصی تزیین کیک در تهران بصورت خصوصی و عمومی با هم متفاوت می باشد، که قیمت آنها به شرح زیر است:

 

هزینه آموزش خصوصی کیک پزی

هزینه کلاس آموزش کیک خصوصی، بصورت ساعتی محاسبه می گردد.

 

در این نوع کلاس ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب آشپزی سنجیده شده، و باتوجه به آن، آموزشگاه کیک پزی وانیل تهران تهران مدت زمان دوره آموزشی طرز تهیه انواع کیک ساده و مجلسی را برای آموزش کامل کیک ساز و ترساز مشخص می کند. علاوه بر آن در صورت نیاز کارآموز می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و تمرین رزرو کند.

 

ضمن این که هزینه در نظر گرفته شده برای کلاس های خصوصی آموزش کیک ساز و ترساز ساعتی ۵۰۰ هزار تومان است.

 

قیمت کلاس عمومی آموزش کیک ساز و ترساز

قیمت کلاس عمومی آموزش کیک ساز و ترساز، با توجه به سرفصل ها و قیمت اعلام شده توسط سازمان فنی حرفه ای ( معمولا کمتر ) مشخص می شود.

 

هزینه دوره ی عمومی آموزش تخصصی پخت و تزیین کیک : دو میلیون پانصد هزارتومان می باشد.

 

ما در آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران تهران سعی کرده ایم همواره هزینه دوره های آموزش شیرینی پزی را همانند سایر دوره های خود پایین تر از سایر مراکز در نظر بگیریم، چراکه هدف ما پرورش نیروی کار حرفه ای و متخصص در حوزه های مختلف می باشد.

کلاس آنلاین آموزش کیک پزی وانیل تهران

برای این کار ما راهکار مناسبی برای شما مهیا کرده ایم . ما بصورت فصلی و دوره ای یک سری کلاس های آنلاین کیک پزی را برگزار می کنیم که در ان تنوع های مختلف کیک پزی را قرار داده ایم . این دوره ها دارای قیمت بسیار مناسبی است . البته این دوره ها دائما بروزرسانی می شود و شما با شرکت در این دوره ها می توانید گام مهمی در راستای حرفه ای شدن بردارید . این کلاسها جوری طراحی و ارایه می شوند که در آن دیگر کیفیت فدای قیمت نمی شوند و واقعا ارزنده و باارزش هستند و شاید با کلاسهای میلیونی برابری کنند ولی در دوره های دلیشسز با هزینه های متعادل تری می توانید یاد بگیرید .

 

آموزش آنلاین کیک پزی و شیرینی

با شرکت در دوره آموزش آنلاین کوکی وانیل تهران ، مهارت پخت و طرز تهیه حرفه ای ، انواع کوکی ها را بخوبی فرا خواهید گرفت . این دوره ها ی غیر حضوری و آنلاین مناسب همه افراد می باشد چه کسانی که می خواهند تجربه ی خوشمزه ای از طرز تهیه کوکی ها داشته باشند و چه کسانی که دنبال کسب درآمد در بازار کار هستند

دوره ی آموزش کیک پزی بصورت آنلاین و غیر حضوری

کیکها دارای انواع و مدلهای مختلفی هستند . از تنوع کیکهای نئو کلاسیک گرفته تا فراوانی طرحهای مختلف پاند کیکهای شکلاتی ، می تواند انگیزه ای باشد برای شرکت در دوره آموزش کیک پزی مجموع وانیل تهران .

 

این دوره های بصورت جز به جز برگزار می شود که برای اینکه بتوانید نوع و مشخصات این کیک ها و دوره های آموزشی آنها را دریافت کنید می توانید اینستاگرام مجموعه وانیل تهران را دنبال کنید . در ادامه برخی از آیتمهای آموزش کیک پزی سو دلیشز را برایتان ذکر می کنم.

 

 

چرا آموزش غیر حضوری کیک پزی در وانیل تهران

الف) پشتیبانی مادالممر!

اگر در بازار کار شیرینی و کیک باشید باید بدانید که پشتیبانی مادالمعر در این حوزه چقدر مسئولیت سنگینی است و کمتر مربی و آموزشگاه های راضی به اینکار می شود . ولی مجموعه وانیل تهران با توجه به تکیه بر آموزش های اصولی خود چنین تضمینی را برای هنرجویان خود ارایه می دهد که می تواند خیال هنرجو را تا ابد راحت کند.

 

ب) تجربه 12 ساله

شما با شرکت در دوره های آنلاین کوکی وانیل تهران از حاصل و تحربه 12 سال کوکی پزی حرفه ای ، نهایت استفاده را خواهید برد و این برگ برنده ای است برای تجربه های شیرینی شما از پخت شیرینی و کیک.

 

هزینه کلاس کیک پزی وانیل تهران

نام حرفه کلاس غیر حضوری کوکی

پیش نیاز       ندارد

مدت زمان آموزش  … ساعت

شهریه   180000 تومان

تاریخ شروع دوره    با واحد ثبت نام وانیل تهران هماهنگ شوید.

قیمتها و آیتمها ممکن است دچار تغییرات شده باشند با وانیل تهران هماهنگ کنید.

سرفصل دوره صفر تا صد کیک پزی (استاندارد فنی و حرفه ای)

سرفصل دوره صفر تا صد کیک پزی در آموزشگاه شیرینی پزی وانیل تهران تهران علاوه بر اینکه بر اساس استاندارد فنی و حرفه تدوین شده، شامل  یک سری سرفصل های بازارکاری نیز می باشد.

 

پاک کردن و شستشوی مواد اولیه و وسایل کیک پزی

آشنایی با مواد اولیه و وسایل مور نیاز کیک پزی.

 

آموزش اندازه گیری حجم مواد و توزین مواد اولیه کیک پزی

آشنایی با انواع ترازو ها و یادگیری واحد های اندازه گیری. آموزش اصول توزین مواد اولیه کیک پزی.

 

آموزش الک کردن و مخلوط کردن مواد اولیه خمیر کیک

آشنایی با مواد اولیه تشکیل دهنده انوع کیک های تر و آشنایی با میزان مواد مورد نیاز در انواع کیک ها. آشنایی با شیوه مخلوط کردن مواد اولیه پخت کیک و اصول کار کردن با وسایل مربوطه.

 

یادگیری فرمولاسیون کیک اسفنجی برای تولد و مهمانی ها

 

آموزش کار با ابزار کیک سازی

نحوه صحیح استفاده از گردون و پالت و کارتک وچاقو اره ایی و…. و انواع آن

 

آموزش قالب گیری کیک

آشنایی با انواع قالب ها و شیوه استفاده و آماده کردن آنها برای خمیر کیک.

 

آموزش استفاده از فر و توانایی کنترل مدت زمان پخت کیک

آشنایی با درجه حرارت پخت انواع کیک ساده، مجلسی و بین المللی و اصول کنترل مدت زمان پخت کیک.

 

پخت کیک اسفنجی

همراه با تمام نکات ریز و مهم

 

آموزش آستر کشی و فیلینگ گذاری و برش

آموزش خامه کشی حرفه ای

آموزش شیوه خنک کردن کیک پخته شده

آشنایی با روشها و ابزار های خنک کردن کیک پخته شده.

 

آموزش برش و تزیین تخصصی کیک

معرفی مواد و ابزار مورد نیاز برای تزیین تخصصی کیک.

 

آشنایی با خامه، شکلات، پودر خامه، فوندانت، انواع کرم، انواع کرم رنگ، زله، آگار، رویه عسلی و دانه های روغنی و…

 

آموزش اصول آماده کردن کیک برای برش و تزیین. آموزش خامه کشی یا استفاده از کرم. آموزش استرکشی و پایه گذاری برای کیک های چند طبقه.

 

شناخت و کار با انواع رنگ های خوراکی

 

یادگیری اصول تهیه و استفاده از شربت برای مرطوب کردن کیک تر و آموزش تهیه و استفاده از انواع کرم ( کرم وانیلی، کرم پرتقالی، کرم شکلاتی، کرم پاتی سیر و…) برای پر کردن وسط کیک.

 

آموزش کار با پالت، کاردک و کلیه نکات در مورد خامه و خامه کشی و روش نگهداری خامه

آموزش تزیین کیک با شکلات

کار با شکلات و ساخت گوی ها شکلاتی و…

 

آموزش کار با مولد فوندانت

در حد شناخت و دکور کیک

 

آموزش ایزومالت و کار با ایزومالت

جهت تزیین کیک

 

نگهداری کیک پس از پخت و تزئین

آشنایی با انواع تجهیزات خنک کننده و شرایط نگهداری و اصول بسته بندی کیک های مختلف.

 

آموزش پخت شیرینی های تر و خامه ای به صورت کاملا حرفه ایی

نون خامه ایی، رولت، لطیفه، ترمیوه ایی

 

بازار کار کیک ساز ترساز

اگر گشت و گذار کوتاهی در شیرینی فروش ها و قنادی های باکلاس شهر داشته باشید می فهمید که یک کیک ساز و ترساز حرفه ای چقدر برای شیرنی پزی ها، قنادی ها و کافی شاپ های باکلاس و معتبر مهم است. هرچند خود شما هم در مهمانی های به جذاب بودن و تاثیرگذاری کیک های مجسلی و خوشمزه به عنوان دسر در سفره پی بده اید.

 

بنابراین تردید نکنید. شرکت در  دوره آموزشی کیک ساز و ترساز فنی حرفه ای  و  یادگیری سرفصل های آن علاوه بر اینکه، برای زندگی شخصی شما به عنوان یک انسان معمولی که گاها آشپزی می کند موثر است، قطعا در زندگی شما بعنوان یک شیرین پز یا علاقمند به کار در حوزه شیرینی پزی و قنادی تاثیر بسزایی خواهد داشد.

 

ما منتظر شما هستیم. از افراد مبتدی تا شیرینی پزها و قنادی های می توانند در این دوره شرکت کرده و مفاهیم و استانداردهای اصولی تهیه و پخت انواع کیک را آموزش ببینند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس گرفته و یا از صفحه چت تدارک دیده شده در گوشه چپ همین صفحه استفاده کنید.

آموزش کیک ، آموزش شیرینی ، آموزشگاه شیرینی ، آموزش شیرینی پزی ، آموزش کیک و شیرینی ، آموزشگاه کیک ، آموزش انواع کیک ، دوره آموزش شیرینی ، دوره آموزش کیک ، آموزش کیک پزی ، آموزشگاه کیک پزی ، آموزشگاه کیک و شیرینی ، آموزشگاه شیرینی و کیک ، آموزش کیک و شیرینی پزی ، دوره شیرینی پزی ، دوره آموزش شیرینی پزی ، آموزش آشپزی کیک ، آموزشگاه های شیرینی پزی ، آموزش کیک شیرینی پزی ، دوره های شیرینی پزی

 

توضیحاتی کلی در مورد کلاسهای وانیل تهران

وقتی تصمیم به آموزش آنلاین در مجموعه ما قوت گرفت با دقت و وسواس کامل شروع به فعالیت کردیم . تمام دوره های که در دوازده سال آموزش و فعالیت در این زمینه داشتیم تک تک اعضای مجموعه بهترین و بی نظیرترین رسپی ها را برای آموزش انتخاب کردیم . هر رسپی با رسپی دیگر کاملا متفاوت و از طعم های خاص برخوردار است .

در این رسپی ها شما از سری زنی ها و کارهای مشابه بازاری اثری نمی بینید . برای مثال در بازار کار آموزشی خیلی دیده می شود که برخی با صد گرم کردن آرد یکی رسپی و یا با پنجاه گرم اضافه کردن پنیر ، رسپی ها مختلفی تهیه می کنند و شعور هنرجوی کار بلد را به سخره می گیرند .

یا کلاسهایی را به ما گزارش داده اند با قیمت بسیار پایین و بدون پشتیبانی ، وقتی که بیشتر جویا می شویم می بینیم که اکثر رسپی ها گفته شده با دستور طرز تهیه کاملا غلط به خورد هنرجو داده شده است .

از این دست هنرجویان کم نداشتیم که وقتی طرز تهیه درست یک کوکی را می گفتم جبهه گیری خاصی را مشاهده می کنیم و وقتی بررسی می کنیم می بینیم که آموزش های غلط از جاهای دیگر ، ملکه ذهن هنرجو شده است و این کار را برای هنرجو و ما سخت و سختر می کند . زیرا که باید در ابتدا آموزش های غلط را از حافظه هنرجو پاک شود تا بشود آموزش های اصولی و صحیح را جایگزین آن کرد .

 

برگزاری کلاس آموزش شیرینی پزی | برگزاری کلاس آموزش کیک پزی | کلاس آموزش شیرینی پزی | کلاس آموزش کیک پزی | برگزاری کلاس شیرینی پزی | برگزاری کلاس کیک پزی | آموزش شیرینی پزی | آموزش کیک پزی | برگزاری دوره های آموزشگاه شیرینی پزی | دوره های آموزشگاه شیرینی پزی | آموزشگاه شیرینی پزی | مدرسه آشپزی و شیرینی پزی | مدرسه شیرینی پزی | دوره آموزش تخصصی شیرینی پزی | دوره تخصصی شیرینی پزی

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : آموزشگاه آشپزی ، آموزش آشپزی ، آموزشگاه شیرینی پزی، کلاس آموزش کیک و دسر، آموزش شیرینی، آموزش کیک، آموزش انواع کیک، آموزش کیک فوندانت، کلاس آموزش کیک، آموزش تزیین کیک، آموزش کیک پزی، آموزش پخت کیک، آموزش فنی حرفه ای، آموزش شیرینی تر، آموزش شیرینی پزی حرفه ای، آموزش هنری
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-44779892
بروز رسانی 5 هفته قبل